Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Armani Eau Pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Eau Pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Eau Pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Eau Pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Armani Eau Pour Homme marki Giorgio Armani to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Armani Eau Pour Homme został wydany w 1984 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roger Pellegrino. Nutami głowy są mandarynka, zielona pomarańcza, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (roślina), lilia, cynamon, lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Mandarynka Zielona pomarańcza Bazylia Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Goździk (roślina) Lilia Cynamon Lawenda Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo Mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Eau Pour Homme by Giorgio Armani.

Armani Eau Pour Homme (new)
Les Parfums Mythiques - Xeryus
Lacoste

Armani Eau Pour Homme Recenzje Perfum

LadyPilot
LadyPilot

@gurlen87 - geriatryczny w tym najlepszym tego słowa znaczeniu - takim czymś pachnie Dziadek, który zaznał życia pełną gębą i wie co dobre, a my mu możemy najwyżej buty wiązać i uczyć się od niego sztuki życia:)))
Cytrusowo-wetiwerowo-ziołowy klasyk na miarę Guerlain Vetiver albo Heritage - takich ząb czasu nie wyszczerbi, najwyżej ząb producenta...

2017
Lincoln
Lincoln

Skojarzenia: wypastowana podłoga z szlachetnego gatunku drewna na którą pada cień zachodzącego słońca. Pomimo lat trzyma nadal świetną jakość, projekcja i trwałość na wysokim poziomie. Z mojej strony mocne 5.

Odnośnie rzekomej naftalenowej zatęchłości, której tu nie ma, to akurat ten klasyk spośród rówieśniczej grupy zapachowej jest jednym z najbardziej noszalnych dziś klasyków. Dowodem na to jest reedycja w nowym flakonie.

gurlen87
gurlen87

Archetypiczno męska klasyka pełną gębą od Armaniego. Po zażyciu czułem charakterystyczną woń zakładu fryzjerskiego z lat 70. Pachnie typową dla tego miejsca szorstkością, surowością:). Nieźle skonstruowany zapach choc wogóle nie w moim typie.., do tego stopnia, że miniaturkę 5ml puściłem kumplowi za bezcen.

Jest trochę brutalny i geriatryczny. Myślę, że dzięki temu znajdzie zwolenników pośród fanów stricte klasycznych zapachów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Eau Pour Homme marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Eau Pour Homme marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Eau Sauvage Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Ralph Lauren Polo Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Eau Sauvage Extreme Guy Laroche Drakkar Noir Gucci Envy for Men Guerlain Vetiver Chanel Cristalle Eau de Parfum Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme (new) Antonio Puig Quorum Oscar de la Renta Oscar de la Renta Pour Lui Yves Saint Laurent Kouros Chanel Egoiste Aramis Aramis Azzaro Azzaro pour Homme Gucci Gucci pour Homme Cerruti 1881 Men Bentley Bentley For Men Absolute Abercrombie & Fitch Fierce