Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Armani Eau Pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Eau Pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Eau Pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Eau Pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Armani Eau Pour Homme marki Giorgio Armani to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Armani Eau Pour Homme został wydany w 1984 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Roger Pellegrino. Nutami głowy są mandarynka, zielona pomarańcza, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, goździk (roślina), lilia, cynamon, lawenda, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Mandarynka Zielona pomarańcza Bazylia Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Goździk (roślina) Lilia Cynamon Lawenda Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Eau Pour Homme by Giorgio Armani.

Armani Eau Pour Homme (new)
Les Parfums Mythiques - Xeryus

Armani Eau Pour Homme Recenzje Perfum

Lincoln
Lincoln

Skojarzenia: wypastowana podłoga z szlachetnego gatunku drewna na którą pada cień zachodzącego słońca. Pomimo lat trzyma nadal świetną jakość, projekcja i trwałość na wysokim poziomie. Z mojej strony mocne 5.

Odnośnie rzekomej naftalenowej zatęchłości, której tu nie ma, to akurat ten klasyk spośród rówieśniczej grupy zapachowej jest jednym z najbardziej noszalnych dziś klasyków. Dowodem na to jest reedycja w nowym flakonie.

gurlen87

Jest trochę brutalny i geriatryczny. Myślę, że dzięki temu znajdzie zwolenników pośród fanów stricte klasycznych zapachów.

Prorok
Prorok

zapach skrajnie anachroniczny - moim zdaniem wręcz nienoszalny w dzisiejszych czasach - zatęchłe cytrusy gęsto zroszone naftaliną : )

gurlen87

Archetypiczno męska klasyka pełną gębą od Armaniego. Po zażyciu czułem charakterystyczną woń zakładu fryzjerskiego z lat 70. Pachnie typową dla tego miejsca szorstkością, surowością:). Nieźle skonstruowany zapach choc wogóle nie w moim typie.., do tego stopnia, że miniaturkę 5ml puściłem kumplowi za bezcen.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Eau Pour Homme marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Eau Pour Homme marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Eau Sauvage Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Guy Laroche Drakkar Noir Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme (new) Christian Dior Eau Sauvage Extreme Chanel Cristalle Eau de Parfum Antonio Puig Quorum Clinique Aromatics Elixir Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Loewe Esencia pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Calvin Klein Obsession for Men Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme Azzaro Azzaro pour Homme Christian Dior Dior Homme Chanel Allure Homme Edition Blanche Guerlain Vetiver Givenchy Givenchy Gentleman Bentley Bentley For Men Absolute Cerruti 1881 Men