Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Armani Code for Women Giorgio Armani dla kobiet

Armani Code for Women Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 121 Miałem: 134 Chcę: 68 Ukochany zapach: 4

miodowy
Armani Code for Women Giorgio Armani dla kobiet Filmy Armani Code for Women Giorgio Armani dla kobiet Filmy
Armani Code for Women Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code for Women Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code for Women Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code for Women Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Armani Code for Women marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Armani Code for Women został wydany w 2006 roku. Armani Code for Women stworzyli Carlos Benaim, Dominique Ropion i Olivier Polge. Nutami głowy są jaśmin, włoska pomarańcza i gorzka pomarańcza; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i imbir; nutami bazy są miód, wanilia i drzewo sandałowe.

Jaśmin Włoska pomarańcza Gorzka pomarańcza

Kwiat pomarańczy Jaśmin Imbir

Miód Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Code for Women by Giorgio Armani.

Armani Code Elixir
Armani Code Luna
New York Nights
S.T. Dupont Intense Pour Femme
Armani Code Turquoise for Women

Armani Code for Women Recenzje Perfum

chjena
chjena

Coś mi się kojarzy, że Code był kiedyś jednym z popularniejszych zapachów wieczorowych, ale w ciągu ostatnich paru sezonów jakoś popadł w niełaskę, cicho o nim, trochę się ten pięknie nocny flakon przykurzył... W moje ręce wpadł dosyć przypadkiem, zostałam przez koleżankę obdarowana miniaturką. A że darowanemu flakonowi się nie zagląda... niemniej, muszę przyznać, że prezent okazał się wyjątkowo udany.

To zapach miodno-kwiatowy, ale absolutnie nie jasny i świetlisty, zdecydowanie jest po ciemnej stronie mocy. Bardzo elegancki, momentami wręcz wytworny, wysmukła butelka z czarnym ornamentem na granatowym tle przypomina piękną kobietę w długiej sukni na bankiecie odbywającym się w sierpniową, gwieździstą noc. Na tarasie bohaterka wymienia porozumiewawcze spojrzenia z przystojnym nieznajomym, oboje schodzą bocznymi schodami do ogrodu, gdzie upaja ich odurzający wręcz zapach jaśminu i kwiatów pomarańczy... Narkotyczny, niebezpieczny, lejący się powoli niczym gęsty miód...

Aura tych perfum wyjątkowo mi odpowiada, podobnie jak - o dziwo, bo fanką tych nut nie jestem - połączenie białych kwiatów z miodem i cytrusami. Polecam odświeżyć Code w ramach jego dziesiątych urodzin, bo naprawdę nadal zachwyca.

darkblueyed
darkblueyed

Perfumy powazne jak fortepian. Nie, nie pianino- perfumowy Steinway, pelen mrocznych zakamarkow i cytrusowych lsnien. Miod roztarty palcami utrzymuje zapach do rana i nierzadko budzi w nocy chociaz prysznic powinien byl zrobic swoje. Pomarancze slodkie i gorzkie poturlaly sie po podlodze pod ciezkim instrumentem i wcale nie mam ochoty ich zbierac- niech leza i pozwalaja zapachowi saczyc sie przez sandalowe drewno, z ktorego wykonano dzwieczne, wielkie pudlo. Gdy zamkne skrzydlo krysztalowy ciezki wazon wypelni sie galezmi jasminu i odbije sie w lakierowanej powierzchni. Powaga, szafirowy wieczor, lsniacy kok pianistki o dlugich gietkich palcach, meszek na szyi, cienka nitka perelek i zbyt ciezki makijaz. Pachne tym koncertem az 3 dni i chce trwac- tak dostojnie jak polonez As Dur Chopina.

jagodaaaxddd
jagodaaaxddd

Seksowny, mroczny, trochę męski, taki zapach to ja lubię! Chociaż nasze początki były różne, ostatecznie mój facet przekonał mnie do tego zapach i komplementy od płci przeciwnej. Teraz jest jednym z moich ulubionych, a mam ich kilka. Z wielkim żalem wykończyłam moją skromną buteleczke.

pachniewitch
pachniewitch

Najpierw mnie zachwycil, niezwykla miodowo- jasminowa glebia...Powalil trwaloscia...( nie sposob zmyc go woda z mydlem !)
Potem jednak ....odstawilam probke, z niesmakiem, bo wszedzie go pelno...a ja lubie sie wyrozniac...

Jednak kusil , gdyz wciaz docieraly do mnie glosy , ze straszliwie pociaga mezczyzn...wrecz szaleja na jego punkcie...
To POWAZNY argument !

Znow sie z nim "przeprosilam"...i juz bezstresowo oceniam : jest ujmujacy, urzekajacy, obezwladniajacy ..
Przypomina srodek upojnego lata w najpiekniejszym ogrodzie ...
Jego skladniki to czyste afrodyzjaki :)
Udana kompozycja , acz moze zmeczyc ....
Nalezy go dawkowac...a wtedy zachwyca !

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Na początku wita mnie zgniła słodycz, która kojarzy mi się z przeterminowanym cukierkiem. Towarzyszy mu męska, otulająca nuta, której nie potrafię określić. Przez długi czas przeważa ten jeden męski akcent, wydaje mi się, że to coś podobnego do paczuli, lub inny ziemisto-owocowy zapach. Nie czuję tu ani kwaśnej pomarańczy, ani białych kwiatów. Prędzej coś korzennego i ciężkiego. Później jest przyjemniej za sprawą słodkiej wanilii.

Zapach raczej nie jest brzydki, nie jest też nudny. Nie przypomina mi nic innego, co dane mi było wąchać. Zdecydowanie na jesień i zimę, nigdy nie odważyłabym się go nosić na dzień. Jest gorzki, stłumiony, ciemny jak piwnica (jeśli wiecie, co mam na myśli). Nie mogę powiedzieć, że go nie lubię, ale raczej bym go nie kupiła. Czuję się w nim starzej niż w rzeczywistości.

Adrianna
Adrianna

Uwielbiam ten zapach !! Gorzka pomarańcza ,kwiat pomarańczy,jaśmin,wanilia - jak go nie kochać.!? Zapach wtapia się w moją skórę,staje się integralną częścią mnie- to cudowne uczucie. Zapach jest bardzo sensualny, ale nie nachalny. Ma w sobie jakąś tajemnicę-czyżby to kod, którego trudno złamać ?! Zapach tak mnie omamia,że nie mam ochoty na rozważania i dywagacje :o) trwałość bardzo dobra, projekcja na wyciągnięcie ramion. To moja pierwsza butelka, ale nie ostatnia.

auricome
auricome

Jeden z moich najukochańszych:).
Doskonałe mocne połączenie gorzkiej pomarańczy , imbiru wanilii i drzewa sandałowego w bazie. Mimo, że jest to zapach słodki, nie jest mdlący. Dzieje się tak dzięki orzeźwiającej i cierpkiej nucie gorzkiej pomarańczy i pikantnemu akcentowi imbiru. Jaśmin uszlachetnia zapach, sprawia , że staje się bardzo kobiecy. Zapach jest nieoczywisty, zagadkowy i bardzo intrygujący. Ma w sobie "męski pierwiastek", ale to tylko podkręca jego sensualny charakter. Kobieta nosząca go może poczuć się silna, pewna siebie i zmysłowa.
Perfumy bardzo mocne raczej wieczorowe, choć ja często używam go w chłodniejsze dni także w ciągu dnia, długo utrzymują się na skórze, bardzo dobra projekcja.

megilla
megilla

Przepięknie stuningowana wanilia z białymi kwiatami. Dzięki dodatkowi kwiatu pomarańczy i imbiru zapach nie jest duszącym słodziakiem, a nabiera wielowymiarowości. 'Code' ewoluuje i wibruje na skórze. Co jakiś czas czuję przebijającą się nutę miodu, która łagodzi kompozycję. W wyższych temperaturach na mojej skórze wychodzi nuta wody kolońskiej lub taniego dezodorantu, więc używam go chłodniejszą porą. Jest uwodzicielski i kobiecy, a nie w oczywisty sposób. To taka zadziorna kobiecość z przymrużeniem oka. Perfumy są szalenie otulające i optymistyczne.

adarca
adarca

Próbowałam się do nich przekonać, na daremne.Nie podobają mi się. Na mnie płaskie, bez pazura, otulające i zwyczajne. Mdłe, duszne, nie wyrażające niczego ciekawego. Czuję miód i wanilię pozbawione charakteru.

tofik1984
tofik1984

Perfumy przepiękne, z charakterem. Moim zdaniem słodkie i zadziorne. Zwracają na sibie uwagę otoczenia. Mężczyźni pytają co to za zapach. POLECAM!!

Buraska
Buraska

Raz kocham, raz nienawidzę i tak się to zmienia wraz z porami roku i nie tylko. Na pewno zapach jest bardzo intensywny, czyli taki jak lubię, gorzko-słodki. Bardzo mocno wyczuwalny jest miód, gorzka pomarańcza i imbir. Zdecydowane, ostre, nieco męskie, niespotykanie intensywne. Mam ochotę na ten zapach, kiedy mam zły humor.

SUN36
SUN36

Zdecydowanie zwracają uwagę mężczyzn.Są bardzo zmysłowe i mają w sobie coś erotycznego.:-)
Uwielbiam je, jedne z moich ukochanych perfum i chyba raczej dla kobiet,które zdają sobie sprawę z własnej seksualności i zmysłowości.

gugusia
gugusia

Moje ukochane perfumy! Zawsze zwracają uwagę otoczenia, szczególnie mężczyzn. Na wieczó idealne, na dzień zdecydowanie za ciężkie. Pozycja obowiązkowa w mojej kolekcji perfum. Przepięknie połączenie kwiatu neroli z nutami pomarańczowymi, jaśminem i wanilią.
Must have każdej 100% kobiety-kusicielki ;)
Flakon to także mistrzostwo świata ;)

Marta87
Marta87

Wyjątkowe perfumy, o których nie da się zapomnieć! Doskonały balans pomiędzy miodową słodyczą, pomarańczowym orzeźwieniem, a wibrującym imbirem. Wyczuwam ponad to akordy skórzane i pieprzne. Całość - to mistrzostwo świata. Perfumy "to die for!" ;) Są charakterne, trochę zadziorne, a przy tym nie da się im odmówić uroku. Kocham je <3

centurylove
centurylove

tak, zgadzam się, że flakon oddaje charakter zapachu. mocna wanilia i mocne pomarańcze, z pazurem. dla mnie stał się zbyt duszący po czasie, ale lubię. ma coś w sobie.

amanda
amanda

Uważam,że kolorystyka flakonu i czarne kwiaty na nim doskonale oddają aurę tego zapachu.
Kwiatowe,owszem,ale nie przepraszam żadne -kwiatki sratki,tylko piękny kwiat nocy przyciągający wzrok nie tylo urodą ,ale i zapachem.
Widzę w tym,zapachu kobietę jak z reklam, z mocnym makijażem w pięknej wieczorowej sukni z dekoltem na plecach aż do pasa,spiętych gładko zaczesanych błyszczących włosach, lub z pięknymi falami.
No tak,wszystko ładnie,pięknie jak z żurnala,ale mnie od początku,od poznania ten zapach nie ujął.
Czegoś mu zabrakło dla mojego odczucia,ja siebie w nim kompletnie nie widzę.

Jejciu ,ja dopiero ptem wejrzałam na te reklamy, z kobietami jak opisywałam.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Według mnie pierwsze skrzypce grają pomarańcze, a dopiero potem wchodzi delikatnie wanilia i jaśmin. Zdecydowanie bardziej podobały mi się zimą. Teraz (lipiec) wydały mi się absolutnie zwykłe i pozbawione blasku. Muszę przemyśleć ich pozycję na wish liście, najlepiej zrobię testy znowu za kilka miesięcy.
Trwałość b. dobra, projekcja...to zależy. Zimą była bardzo bliskoskórna, latem jest większa.

samsara
samsara

Mocny, odurzający aromat kwiatu pomarańczy, wspomagany przez miodowo-jaśminowy duet - bardzo mi się podobają te perfumy. Gorzka pomarańcza i imbir tonują nieco słodycz wanilii i miodu, dzięki czemu zapach nie jest jadalny, lecz raczej "pitny". Uderza do głowy niczym drink na bazie cointreau. Elegancki i drapieżny. Kojarzy mi się z kobietą odzianą w czarną, koronkową, obcisłą, wydekoltowaną midi, która leżąc na fortepianie śpiewa zmysłowym głosem jazzowe szlagiery, sprawiając, że męska część publiczności drży z zachwytu, a damska z zazdrości.

Beata Maria
Beata Maria

Mimo iż w zapachu zdecydowanie , według opisu i wielu nosów króluje pomarancza, ja kojarzę go- z czarną porzeczką. Owszem z przyjemnością nosiłam. Daje poczucie odświeżenia ,elegancji i sekapilu :-). Jednak nie musze go powtarzać.

Karina505
Karina505

Uwielbiam zapach pomaranczy, jasminu i imbiru, a ich polaczenie w Code to dla mnie strzal w 10-tke. Jest miod i wanilia, ale nie sa slodkie. Sa bardziej jak kwaskowa pomarancza. Niby wieczorowe i na zime, ale ja uzywam ich rowniez w lato i do pracy i wcale nie sa za ciezkie :) moze dlatego, ze to jeden z tych zapachow, ktore doskonale sie zgrywaja z moja skora. Bardzo trwale i z dluuugim ogonem :) nieraz mi sie zdarza, uslyszec: "fajne masz perfumy. Co to jest?"

kitka628
kitka628

Zapach, który kiedys mi się kiedys podobał, ale mnie zmęczył i juz go nie używam. Swego czasu był bardzo popularny i przez to stał się mniej atrakcyjny. Jak dla mnie dusząco- męczący.

Mademoiselle
Mademoiselle

Code to jeden z niewielu lubianych przeze mnie zapachów Giorgio Armani. Te perfumy można określić jako : intrygujące, zmysłowe i magnetyzujące.
Mimo miodu i wanilii nie są mdłe, lecz doskonale skomponowane, by nie drażnić otoczenia zbyt dużą ilością słodyczy.
Zapach typowo wieczorowy, jesienno -zimowy, trwały, z intrygującym 'ogonem'.
Dla kogo Armani stworzył ten zapach ? Z pewnością dla kobiet pewnych siebie, świadomych swojego ciała i swej urody, uwodzicielek, które lubią skupiać na sobie męskie spojrzenia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Code for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Code for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Code for Women marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Code for Women marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler Alien Christian Dior Pure Poison Kenzo Kenzo Amour Chanel Allure eau de parfum Thierry Mugler Angel Viktor&Rolf Flowerbomb Lancome Hypnose Hermes Eau des Merveilles Christian Dior Dolce Vita Versace Versense Christian Dior Midnight Poison Jean Paul Gaultier Classique Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Chanel Chance Eau de Toilette Versace Crystal Noir Calvin Klein Euphoria Giorgio Armani Armani Mania Lancome Poeme Christian Dior Hypnotic Poison