Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Armani Code Turquoise for Women Giorgio Armani dla kobiet

Armani Code Turquoise for Women Giorgio Armani dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

Armani Code Turquoise for Women Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code Turquoise for Women Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Armani Code Turquoise for Women marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Armani Code Turquoise for Women został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są gruszka, neroli i kwiat pomarańczy; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i imbir; nutami bazy są kwiat pomarańczy, białe drzewa, wanilia i piżmo.

Gruszka Neroli Kwiat pomarańczy

Kwiat pomarańczy Jaśmin Imbir

Kwiat pomarańczy Białe drzewa Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Code Turquoise for Women by Giorgio Armani.

Fleur Cherie
Collection Été
Armani Code for Women

Armani Code Turquoise for Women Recenzje Perfum

Armani Code Turquoise for Women by Giorgio Armani 2.00 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Code Turquoise for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Code Turquoise for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Code Turquoise for Women marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Code Turquoise for Women marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Sheer Stella 2006 Givenchy Ysatis Iris Versace Blonde Oriflame Divine Liz Claiborne Liz Claiborne GianMarco Venturi Woman Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 Gloria Vanderbilt Glorious Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Penhaligon`s Gardenia Susanne Lang Sula Supermodel Playering Set Teo Cabanel Early Roses