Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Armani Code Turquoise for Men Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Code Turquoise for Men Giorgio Armani dla mężczyzn

Mam: 2 Chcę: 3

Armani Code Turquoise for Men Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Code Turquoise for Men Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Armani Code Turquoise for Men marki Giorgio Armani to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Armani Code Turquoise for Men został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są grejpfrut i neroli; nutami serca są drzewo oliwne i cedr; nutami bazy są piżmo, ambra i drzewo gwajakowe.

Grejpfrut Neroli

Drzewo oliwne Cedr

Piżmo Ambra Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Code Turquoise for Men by Giorgio Armani.

Armani Code Turquoise for Men Recenzje Perfum

Armani Code Turquoise for Men by Giorgio Armani 3.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Code Turquoise for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Code Turquoise for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Code Turquoise for Men marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Code Turquoise for Men marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Emanuel Ungaro Apparition Homme Joop! Joop! Go Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Acca Kappa Cedro Luciano Soprani Just Free Guerlain Guerlain Homme Montale Sandflowers Jardin de France Vetiver Van Cleef & Arpels Eau du Tsar D.S. & Durga Beartrapper Cuba Paris Cuba Grey Huitieme Art Parfums Fareb