Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Armani Code Summer Pour Homme 2010 Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Code Summer Pour Homme 2010 Giorgio Armani dla mężczyzn

morski

Armani Code Summer Pour Homme 2010 marki Giorgio Armani to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Armani Code Summer Pour Homme 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka, grejpfrut i woda morska; nutami serca są cedr virginia, estragon, esencja różana i kwiat drzewa oliwnego; nutami bazy są piżmo, drzewo gwajakowe i ambra.

Neroli Bergamotka Grejpfrut Woda morska

Cedr Virginia Estragon Esencja różana Kwiat drzewa oliwnego

Piżmo Drzewo gwajakowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Code Summer Pour Homme 2010 by Giorgio Armani.

Armani Code Summer Pour Homme 2010 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Homme 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Code Summer Pour Homme 2010 marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Code Summer Pour Homme 2010 marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Artisan Parfumeur Jatamansi Avon Wish of Peace Campos de Ibiza Cedro Etro Magot S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Creed Amalfi Flowers Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Roger & Gallet Bois d`Orange Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Joop! Joop! Go Hot Contact Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver