Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Armani Code Summer Pour Femme 2010 Giorgio Armani dla kobiet

Armani Code Summer Pour Femme 2010 Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 6 Chcę: 1

Armani Code Summer Pour Femme 2010 marki Giorgio Armani to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Armani Code Summer Pour Femme 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są neroli, gorzka pomarańcza i gruszka; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, imbir i cyklamen; nutami bazy są piżmo, wanilia i nuty drzewne.

Neroli Gorzka pomarańcza Gruszka

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Imbir Cyklamen

Piżmo Wanilia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Code Summer Pour Femme 2010 by Giorgio Armani.

Armani Code Summer Pour Femme 2010 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Code Summer Pour Femme 2010 marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Code Summer Pour Femme 2010 marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Juicy Couture Juicy Couture Giorgio Armani Armani Code for Women Thierry Mugler Alien Eau Luminescente Chanel Chance Eau Fraiche Thierry Mugler Alien Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Yves Saint Laurent Elle Edition Collector Thierry Mugler Alien Sunessence EDT Legere Thierry Mugler Alien Les Parfums de Cuir Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Bottega Veneta Knot Baldessarini Ambré Gucci Gucci Rush 2 Gucci Gucci Eau de Parfum II Beyonce Heat Escada Escada Magnetism Thierry Mugler Innocent