Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Armani Code Mirror Edition Giorgio Armani dla kobiet

Armani Code Mirror Edition Giorgio Armani dla kobiet

miodowy

Armani Code Mirror Edition marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Armani Code Mirror Edition został wydany w 2008 roku. Armani Code Mirror Edition stworzyli Carlos Benaim, Dominique Ropion i Olivier Polge. Nutami głowy są jaśmin, włoska pomarańcza i gorzka pomarańcza; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są miód i wanilia.

Jaśmin Włoska pomarańcza Gorzka pomarańcza

Kwiat pomarańczy Jaśmin

Miód Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Code Mirror Edition by Giorgio Armani.

Armani Code Mirror Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Code Mirror Edition marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Code Mirror Edition marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle So Magic! Gres Cabotine Davidoff Cool Water Ocean Radiance Annick Goutal Passion L`Occitane en Provence Eau du Val (Magnolia) Adidas Floral Dream Il Profvmo Vent de Jasmin Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Paul Sebastian Casual Parfum d`Empire 3 Fleurs Regency Cosmetics Tawanna D`Orsay Tilleul Friction de Nuit