Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Armani Code Mirror Edition Giorgio Armani dla kobiet

Armani Code Mirror Edition Giorgio Armani dla kobiet

miodowy

Armani Code Mirror Edition marki Giorgio Armani to kwiatowe perfumy dla kobiet. Armani Code Mirror Edition został wydany w 2008 roku. Armani Code Mirror Edition stworzyli Carlos Benaim, Dominique Ropion i Olivier Polge. Nutami głowy są jaśmin, włoska pomarańcza i gorzka pomarańcza; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są miód i wanilia.

Jaśmin Włoska pomarańcza Gorzka pomarańcza

Kwiat pomarańczy Jaśmin

Miód Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Code Mirror Edition by Giorgio Armani.

Armani Code Mirror Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Code Mirror Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Code Mirror Edition marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Code Mirror Edition marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Intense Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Tous Tous Estée Lauder Bali Dream Arrogance Arrogance Mix Melograno, Vite Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash O Boticario Acqua di Colonia Floral Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Long Lost Perfume Casaque Daisy Fuentes Dianoche Love Night Vicky Tiel Sensuel