Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Armani Code Luna Giorgio Armani dla kobiet

Armani Code Luna Giorgio Armani dla kobiet

Armani Code Luna Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code Luna Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code Luna Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code Luna Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code Luna Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code Luna Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code Luna Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Armani Code Luna marki Giorgio Armani to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Armani Code Luna został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są petitgrain, bergamotka, gorzka pomarańcza i gruszka; nutami serca są dziwaczek, kwiat pomarańczy i osmantus; nutami bazy są cedr, fasolka tonka, wanilia i skóra.

Petitgrain Bergamotka Gorzka pomarańcza Gruszka

Dziwaczek Kwiat pomarańczy Osmantus

Cedr Fasolka tonka Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Code Luna by Giorgio Armani.

Armani Code for Women
Couleur Kenzo Jaune-Yellow

Armani Code Luna Recenzje Perfum

Tiki Tiki Tak
Tiki Tiki Tak

zgadzam się z poprzedniczką- początek to cytryna, choć nie ma jej w składzie :). Zapach oryginalny- zostaniesz zauważona. Uważam, że Luna powinna być bardziej popularna od Code, a jednak tak nie jest. Polecam na wiosnę i lato.

tofik1984
tofik1984

Mój najnowszy zakup na wiosnę. Bardzo udany. Uwielbiam klasyczne Code, a to w sumie jest bardzo podobne. W otwarciu czuć cytryne - choć nie ma jej w składzie. Potem zapach pięknie się rozwija, wychodzą miodowe nuty i kwiat pomarańczy. Bardzo zmysłowy i seksowny. Zdecydowanie wyróżnia się wśród tylu średnich i nijakich zapachów. Polecam przetestować, to świetna propozycja na wiosnę, zwłaszcza taką zimną jak w tym roku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Code Luna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Code Luna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Code Luna marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Code Luna marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Cacharel LouLou Jean Paul Gaultier Classique Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Christian Dior Miss Dior Cherie Estée Lauder Sensuous Noir Balenciaga Balenciaga L`Essence Thierry Mugler Alien Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dior Addict Thierry Mugler A*Men Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit La Prairie Silver Rain Guerlain Shalimar L`Occitane en Provence Eau des Baux Jean Paul Gaultier Ma Dame Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Bottega Veneta Bottega Veneta Bottega Veneta Bottega Veneta Eau Legere