Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Armani Code Couture Edition Giorgio Armani dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

skórzany
miodowy
Armani Code Couture Edition Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Armani Code Couture Edition Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Armani Code Couture Edition marki Giorgio Armani to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Armani Code Couture Edition został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, bergamotka, gruszka, petitgrain i imbir; nutami serca są kwiat pomarańczy, dziwaczek i osmantus; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, miód, cedr i skóra.

Czerwona pomarańcza Bergamotka Gruszka Petitgrain Imbir

Kwiat pomarańczy Dziwaczek Osmantus

Fasolka tonka Wanilia Miód Cedr Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Code Couture Edition by Giorgio Armani.

Armani Code Couture Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Code Couture Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Code Couture Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Code Couture Edition marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Code Couture Edition marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Patou Sublime Anastacia Resurrection Shu Uemura Fleur de Terre Dana White Chantilly Miya Shinma Tsuki Jeanne Arthes Sultane MDCI Parfums Promesse de l`Aube Bebe Bebe Chanel Coco Mademoiselle Parfum Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Coty Sophia O Boticario Floratta Ruby