Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Armani Code Giorgio Armani dla mężczyzn

skórzany
lekko korzenny
tytoniowy
Armani Code Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Code Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Code Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Code Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Armani Code marki Giorgio Armani to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Armani Code został wydany w 2004 roku. Armani Code stworzyli Antoine Lie, Antoine Maisondieu i Clement Gavarry. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są anyż gwiazdkowaty, kwiat drzewa oliwnego i drzewo gwajakowe; nutami bazy są skóra, tytoń i fasolka tonka. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Men`s Luxe 2006.

Bergamotka Cytryna

Anyż gwiazdkowaty Kwiat drzewa oliwnego Drzewo gwajakowe

Skóra Tytoń Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Code by Giorgio Armani.

Black Sun
Perfetto Uomo
Decibel
S8 Night
Armani Code Ultimate

Armani Code Recenzje Perfum

icenumerocinq
icenumerocinq

Potomek nieodżałowanego Armani Attitude, który został niestety wycofany. Dla jednych perfum fenomenalny, dla drugich popłuczyny. Ja lubię Code’a, choć może dlatego, że jest to dla mnie perfum zadaniowy. Typowo wieczorowy banger. Liniowy, dość jednostajny o świetnej projekcji i trwałości, a w dodatku uwielbiany przez kobiety. Pachnieć nim na co dzień nie dałbym rady, natomiast do wieczorowych eskapad jest on niezastąpiony.

maly_szu
maly_szu

jeden z najbardziej seksownych, pociągajacych zapachów ever. najlepiej sprawdza sie na wypady do klubu i inne nocne eskapady. nie znam kobiety, ktorej ten zapach by nie oczarował, przyciąga płeć piekną lepiej niż słodkie mleko koty ;p

tomo
tomo

Jakiś czas temu radziłem się na forum, odnośnie tego zapachu i przyznam, ze zrobiłbym wielki błąd nie kupując go! klasyka meskości, elegancji, zmysłowości. Wspaniale się nosi , ale tylko na wieczory lub chłodniejsze dni. Na lato obawiam się, ze za mocny.

belor
belor

Wtórny, nudny, banalny. Dla mężczyzny bez charakteru, misia-pysia, który lubi być miziany po nosku. Bardzo podoba się paniom, bo ocieka słodyczą, więc jeśli chcesz po prostu podobać się poprzez aromat, to trafiłeś idealnie, taniej jednak wyjdzie utaplać się w cukrze - efekt ten sam.

agusia12321
agusia12321

Armani Code dla mężczyzny w pełnym tego słowa znaczeniu.
Zapach elegancki, intrygujący, ciepły, mięciutki, męski.
Wyczuwalne w nim skóra i tytoń to główni bohaterzy tej historii.
Cytryna i fasola tonka schodzą na dalszy plan w Code.

Poisonka
Poisonka

Zapach typowo męski i ciepły. Dla prawdziwego, eleganckiego mężczyzny z klasą. Raczej nie nadaje się dla popierdókowaytch, zniewieściałych chłoptasiów w obcisłych rurkach czy trampkach.

kwiatek
kwiatek

Butelka przeswietlona światłem wygląda jak wieczorne niebo latem i głównie taką porą sugeruje stosować,wtedy działa najlepiej. Slodkawa kompozycja tworząca na mojej skórze długotrwałą aurę i myślę,że Code bardzo dobrze zgrywał się z moim ph skóry ponieważ często słyszałem,nosząc go,że ładnie pachnę. Teraz gdy już nawąchałem się różnych wód,Code nie robi na mnie wrażenia jakie robił na mnie wcześniej. Mimo to,Code to nadal dobre wieczorowe perfumy,a jeśli komuś zależy na podobnym efekcie za mniejsze pieniądze niech sprawdzi sobie Salvador Dali Black Sun.

Pawlo
Pawlo

Elegancki, męski, wyrafinowany. Jest zaskakująco uwodzicielski (zdaniem mojej żony), ale nie jest kontrowersyjny. Jest bardzo poprawny z nutką finezji.Umiarkowanie słodki z fajną gorzką nutą, którą lubie w zapachach. Idealny na wieczór, z umiarem stosowany może sprawdzić się i na dzień . Jest nieco zobowiązujący - nie do jeansów i t-shirta.Pasuje raczej po 30-ce. Trwałość i projekcja - ok.

toro1214
toro1214

ten zapach uzaleznia! jesli raz sprobujesz to na pewno to niego wrocisz. szalenie delikatny i jednoczesnie trwaly. takie pudrowe niebo.

PeterPan
PeterPan

Wczoraj spedzilem caly dzien z Armani Code.
Mam najmniejsza butelke 30ml, bo kupowalem w ciemno i balem sie ryzykowac, a cena tej wody u mnie jest wysoka. Kiedy otworzylem opakowanie, bylem zaskoczony ladna kompozycja butelki i atomizera. Wszystko dziala super i wyglad jest zachecajacy, nawet nakrywka jest elegancka i ladnie zakrywa butelke.
Moje pierwsze, takie pierwsze wrazenie....dziwne, raczej nie najlepsze, ale po mniej niz minucie zaczynam wchodzic w szal i co moge powiedziec, to WOW. Teraz zaluje, ze nie kupilem 50 czy 100ml.
Przypomina mi ta woda troche Givenchy Pi, nie wiem dlaczego, czuje po prostu duzo orientu w tym zapachu.
Po kilku sekundach od zaaplikowania Code, wyczulem cytrusy, przyprawy jak pieprz, powoli przechodzace w slodkosc, troche drzewa, moze nawet skory skad dla mnie wychodzi elegancja i dostojnosc jaka obdarowuje ten zapach.
Uwazam, ze jest to elegancka woda, dobra na kazda pore roku, odpowiednia dla kazdego wieku, dobra na wieczor czy dzien. Zaliczylbym ja do wod bezpiecznych, ktore mozna nosic dla roznych okazji.
Jesli chodzi o projekcje, to nie jest wcale zla, wczoraj moj kolega w pracy narzekal, ze jest 'over powering', co mnie zaskoczylo, trwalosc jest nie najgorsza, ale nie powala.
W skali od 1-10, u mnie 9.
Polecam

Roq
Roq

...za tą panią pode mną. Nic dodać, nic ująć...
Dla tych, którzy lubią subtelność i aksamitną, ciepłą otulinę.
Wcale mnie nie dziwi, że od lat jest na szczytach zapachowych "list przebojów"...

vertigo
vertigo

Wspaniały!

Łagodna, ciepła, lekko słodka fasola tonka i anyż. Odrobina skóry i tytoniu w tle. Przepis cudownie prosty i skuteczny.

Dla mnie to nie jest zapach na imprezę czy wielkie wyjście, a raczej na przyjemny wieczór w domowym zaciszu. Tym bardziej, że projekcja jest bardzo subtelna.

Zmysłowy, otulający, intelektualny.
+ Zachęca do przytulania :)
Sama bym go nosiła!

50.39 USD
Armani Code Cologne by Giorgio Armani, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
Armani Code Cologne by Giorgio Armani, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
55.50 USD
Armani Code Cologne by Giorgio Armani, 2.5 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
55.99 USD
Giorgio Armani Armani Code Ice Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Giorgio Armani Armani Code Ice Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz
Gift Set 2.5oz
73.97 USD
Armani Code Gift Set by Giorgio Armani Gift Set for Men Includes 2.5 oz Eau De Toilette Spray 2.6 oz Alcohol Free Deodorant Stick
ThePerfumeSpot.com
Giorgio Armani Armani Code Ice Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Giorgio Armani Armani Code Ice Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Gift Set 2.5oz
95.50 USD
Giorgio Armani Armani Code Coffret Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz Deodorant Stick 75g 2.6oz 2pcs
Gift Set 1.7oz
95.50 USD
Giorgio Armani Armani Code Coffret Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz After Shave Balm 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs
Gift Set 1.7oz
Giorgio Armani Armani Code 2.5 oz Eau de Toilette Spray
94.00 USD
Giorgio Armani Armani Code 4.2 oz Eau de Toilette Spray
Giorgio Armani Armani Code 4.2 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Code, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Code, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Code marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Code marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Homme Sport Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Hugo Boss Boss Bottled Burberry London for Men Christian Dior Fahrenheit Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Kenzo Kenzo pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Yves Saint Laurent L'Homme Carolina Herrera 212 Men Christian Dior Dior Homme Intense Bvlgari Black Creed Aventus Dolce&Gabbana The One for Men Rochas Rochas Man Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Baldessarini Strictly Private Bvlgari Aqva Pour Homme