Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Armani Attitude Giorgio Armani dla mężczyzn

Armani Attitude Giorgio Armani dla mężczyzn

kawowy
Armani Attitude Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Armani Attitude Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Armani Attitude marki Giorgio Armani to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Armani Attitude został wydany w 2007 roku. Armani Attitude stworzyli Annick Menardo, Alberto Morillas i Olivier Cresp. Nutami głowy są kawa i sycylijska cytryna; nutami serca są lawenda i kardamon; nutami bazy są paczula, ambra, opoponaks i chiński cedr. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Awards Best Packaging Men`s Prestige 2008.

Kawa Sycylijska cytryna

Lawenda Kardamon

Paczula Ambra Opoponaks Chiński cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Armani Attitude by Giorgio Armani.

Bugs Bunny

Armani Attitude Recenzje Perfum

adarca
adarca

Bardzo dobre, długotwałe, bardzo męskie ale nie przytłaczające. Słodko świeżo orientalne. Seksualne, zmysłowe, budzą namiętność, intrygują. Kawa, kardamon i cytryna tworzą preludium dla laweny z paczulą. Zapach jest jak koncert najwybitniejszych muzyków, doskonale zagrany. Świetnie wyważone składniki.
Z czasem irytujące...

Armani Attitude by Giorgio Armani 4.08 out of 5 based on 26 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Armani Attitude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Armani Attitude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Armani Attitude marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Armani Attitude marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 Men Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci pour Homme Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent M7 Hugo Boss Hugo Energise Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Giorgio Armani Attitude Extreme Givenchy Very Irresistible for men Lalique Encre Noire Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Chanel Egoiste Christian Dior Dior Homme Intense Carolina Herrera 212 VIP Men Chanel Allure Homme Sport Kenzo Kenzo pour Homme Amouage Honour Man Giorgio Armani Armani Code