Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet

Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet

wodny
Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Filmy
Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Acqua di Gioia Eau de Toilette marki Giorgio Armani to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Acqua di Gioia Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, czarna porzeczka, gruszka i liść fiołka; nutami serca są piwonia, jaśmin wielkolistny i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo kaszmirowe i.

Cytryna Czarna porzeczka Gruszka Liść fiołka

Piwonia Jaśmin wielkolistny Jaśmin

Cedr Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Gioia Eau de Toilette by Giorgio Armani.

Acqua di Gioia

Acqua di Gioia Eau de Toilette Recenzje Perfum

shiraishi
shiraishi

Gwoli zastrzeżenia: to nie jest zły zapach. Daje się nosić, jest przyjemny, lekki.

Ale... Ale w porównaniu z Acqua di Gio to tak, jakby wziąć świetne białe wytrawne wino, jakieś Pinot Grigio z dobrej lokacji, takie z wyczuwalną mineralnością, lekko cytrynowe, zielonkawe i chłodne - i dolać mu gazowanej wody, po czym dodać syrop owocowy, żeby zrobić szprycer. Jasne, da się pić, zwłaszcza w upał. Tyle że finezyjnego wina szkoda...

centurylove
centurylove

ja, jako fanka wersji Aqua Di GIO, nie umiem się przestawić na Gioe. Nie ma w sobie nic z szlachetności, którą ociekała Gio. Posiadała coś, jak Light Blue Gabbany- ciężko opisać, klasyk, czystość, świeżość. Ale nie jak większość świeżaków. To coś innego. Nie umiem opowiedzieć, ale uwielbiam to czuć. Gioa to słodko wodne coś. Niby ładne, ale dla mnie nic za czym bym goniła.

marta34
marta34

wiem że nuty są inne ale ja za bardzo nie widzę różnicy pomiędzy nim a wersją edp, obie sa piękne, świeże i trwałe. Jak ktoś lubi klasyka pokocha też ten:)Bardzo optymistyczny letni i świeży zapach, no i trwałość jak na edt super:)

vertigo
vertigo

Nie lubię piwonii w perfumach, jej aromat często przybiera zimny, sztuczny charakter, a czasem nawet lekko poddusza. Kwiatowe zapachy z piwonią wydają mi się zwykle okropnie nudne i wszystkie mniej więcej takie same.
Nie inaczej jest w przypadku Acqua di Gioia Eau de Toilette. Piwoniowy, trochę cytrynowy, lekki kwiatowy świeżak - typówka.

Jedyny plus, jaki znajduję, to ładny flakon - lubię matowe szkło.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Gioia Eau de Toilette marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Gioia Eau de Toilette marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Sensi Halloween Halloween Lolita Lempicka Lolita Lempicka Kenzo Kenzo Amour Hermes Un Jardin En Mediterranee Guerlain Shalimar Kenzo L'Eau par Kenzo Rihanna Reb'l Fleur Lancome Hypnose Guerlain Shalimar Eau de Toilette Giorgio Armani Acqua di Gioia Halle Berry Halle Chanel Chance Eau Fraiche Issey Miyake L'eau d'Issey Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Thierry Mugler Angel Sisley Soir de Lune Thierry Mugler Alien Thierry Mugler Innocent