Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet

Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet

wodny
Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Filmy
Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Eau de Toilette Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Acqua di Gioia Eau de Toilette marki Giorgio Armani to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Acqua di Gioia Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, czarna porzeczka, gruszka i liść fiołka; nutami serca są piwonia, jaśmin wielkolistny i jaśmin; nutami bazy są cedr, drzewo kaszmirowe i.

Cytryna Czarna porzeczka Gruszka Liść fiołka

Piwonia Jaśmin wielkolistny Jaśmin

Cedr Drzewo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Gioia Eau de Toilette by Giorgio Armani.

Acqua di Gioia

Acqua di Gioia Eau de Toilette Recenzje Perfum

centurylove
centurylove

ja, jako fanka wersji Aqua Di GIO, nie umiem się przestawić na Gioe. Nie ma w sobie nic z szlachetności, którą ociekała Gio. Posiadała coś, jak Light Blue Gabbany- ciężko opisać, klasyk, czystość, świeżość. Ale nie jak większość świeżaków. To coś innego. Nie umiem opowiedzieć, ale uwielbiam to czuć. Gioa to słodko wodne coś. Niby ładne, ale dla mnie nic za czym bym goniła.

marta34
marta34

wiem że nuty są inne ale ja za bardzo nie widzę różnicy pomiędzy nim a wersją edp, obie sa piękne, świeże i trwałe. Jak ktoś lubi klasyka pokocha też ten:)Bardzo optymistyczny letni i świeży zapach, no i trwałość jak na edt super:)

vertigo
vertigo

Nie lubię piwonii w perfumach, jej aromat często przybiera zimny, sztuczny charakter, a czasem nawet lekko poddusza. Kwiatowe zapachy z piwonią wydają mi się zwykle okropnie nudne i wszystkie mniej więcej takie same.
Nie inaczej jest w przypadku Acqua di Gioia Eau de Toilette. Piwoniowy, trochę cytrynowy, lekki kwiatowy świeżak - typówka.

Jedyny plus, jaki znajduję, to ładny flakon - lubię matowe szkło.

Acqua di Gioia Eau de Toilette by Giorgio Armani 2.87 out of 5 based on 16 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Acqua di Gioia Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Gioia Eau de Toilette marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Gioia Eau de Toilette marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo L'Eau par Kenzo Hermes Un Jardin En Mediterranee Rihanna Rebelle Rihanna Reb'l Fleur Giorgio Armani Acqua di Gioia Kenzo Kenzo Amour Giorgio Armani Sensi Chanel Chance Eau Fraiche Issey Miyake L'eau d'Issey Jesus Del Pozo Halloween Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Thierry Mugler Alien Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Lancome Hypnose Sisley Soir de Lune Thierry Mugler Innocent Guerlain Shalimar Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Prada Infusion d'Iris Halle Berry Halle