Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Acqua di Gioia Giorgio Armani dla kobiet

Acqua di Gioia Giorgio Armani dla kobiet Filmy
Acqua di Gioia Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia Acqua di Gioia Giorgio Armani dla kobiet Zdjęcia

Acqua di Gioia marki Giorgio Armani to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Acqua di Gioia został wydany w 2010 roku. Acqua di Gioia stworzyli Loc Dong, Anne Flipo i Dominique Ropion. Nutami głowy są cytryna amalfi i mięta; nutami serca są jaśmin, różowy pieprz i piwonia; nutami bazy są francuskie labdanum, cedr virginia i cukier.

Cytryna Amalfi Mięta

Jaśmin Różowy pieprz Piwonia

Francuskie labdanum Cedr Virginia Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Gioia by Giorgio Armani.

Acqua di Gioia Eau de Toilette
Aqua Bella
Aqua for Her
Island Fantasy
Eternity for Men Summer 2014

Acqua di Gioia Recenzje Perfum

darkmormokyle
darkmormokyle

Pamiętam, gdy po raz pierwszy poczułam zapach tych perfum i pomyślałam sobie, że muszę je mieć!
Zapach kojarzy mi się z wakacjami i pierwszymi imprezami, na które chodziłam. Ciepłe wieczory, drinki, rozgrzany parkiet :)Czuję w nich owoce, słodycz, ale jednocześnie świeżość. Trzyma się na mojej skórze kilka godzin.

Rozan
Rozan

Marzec 2016

Zazdroszczę wszystkim, na których zapach układa się w ten piękny miks nuty głowy i serca, nieprzerwanie. Moja skóra pożera to piękno w 5 minut. Projekcja diametralnie spada, pozostawiając mgiełkę bazy i bolesną tęsknotę.

Czerwiec 2016

Użyłam ponownie Acqua di Gioia w temperaturze 25 stopni. Ku mojemu zaskoczeniu, nie tylko się nie ulotniły, ale również interesująco rozwinęły. Początek jest bardzo ładny, subtelnie słodka cytrynka otulona subtelną miętą i jeszcze subtelniejszym kwieciem. Woń delikatna jak zefirek, po około godzinie przeistacza się w istną bryzę. Mięta zaczyna grać pierwsze skrzypce, ofiarując prawdziwie chłodzące doznania. Toteż nie wyobrażam sobie używania tych perfum zimą.
Pokochałam je za pierwszą godzinę, piękną, kobiecą woń. Gotowa byłam zakupić największy flakonik. Kiedy jednak mięta przejęła prowadzenie, miłość moja odeszła z wiatrem. ;-)

Karina505
Karina505

Czesto zdarza mi sie przed powachaniem jakichs perfum przeczytac komentarze i tak wlasnie bylo w tym przypadku :) a ze akurat mam w lazience probke to pobieglam sprawdzic... No i wlasnie... sok wieloowocowy! lepiej bym tego nie ujela... Po 5 minutach czuc odrobine pieprzu, a po jeszcze kilku minutach nic nie czuje.... Szkoda pieniedzy.

Sylwia74
Sylwia74

Acqua di Gioia posiadam od dwóch lat. Wymieniłam się z koleżanką i chociaż początkowo żałowałam wymiany to później zaczął mi się nawet podobać. Do niedawna był to jedyny zielony zapach w mojej perfumowej garderobie. Nie lubię i nie kupuję zielonych świeżaków. Generalnie go nie używam ale gdy wyjeżdżam na wakacje to zawsze zabieram ze sobą Acqua di Gioia. Zapach świeży, słodki dla mnie typowo letni. Wracam z wakacji i odstawiam do następnego lata ale też tylko na wakacyjny wyjazd. Jak na świeżaka jest dość trwały. Nie wiem przez ile jeszcze wakacji będę go używać (bo oprócz niego zabieram jeszcze inne zapachy) ale jak się skończy (pewnie za kilka lat) to na pewno już nigdy nie kupię. Są ciekawsze letnie zapachy. Na to lato już zakupiłam Versace Versense i Aqua Allegoria Tiare Mimosa :)

Evellinnee
Evellinnee

Posiadam te perfumy od 4 lat. Pierwszy rok używałam ich bardzo namiętnie i otrzymywałam wiele komplementowy. Stosowałam je zarówno zima jak i latem oraz w dzień i wieczór. Trzymały się na mojej skórze ok 3-6h, rożnie to bywało. Później nie używałam ich tak intensywnie jak na początku. Pachną świeżą bryza, chłodzący zapch cytrusowo-mietowy. Ja na swojej skórze zbytnio cukru nie czuje. Aktualnie używam rzadko, ponieważ zaczęły wywoływać u mnie migrenę.

nellysa
nellysa

Prosty, a jednak intrygujący. Nie pozostaje w tyle za swoim męskim odpowiednikiem - Acqua di Gio.

Świeży, słodki (a jednak nie w typowy sposób), eteryczny. Mięta, cytryna, cukier oraz nuty kwiatowe łączą się w coś niezwykłego, magnetycznego. Idealny dla osób rozkoszujących się zapachem deszczu.

abelha
abelha

Czytam właśnie recenzję Anmalei, na której wychodzi duża ilość cukru. Tak samo jak na mojej koleżance. Nie poznałam na niej tych perfum. Na mnie cukier jest jedynie ledwo wyczuwalny, dominuje cedr i wibrujące deszczowe nuty. Ten cedr jest piękny :) Polecam testować na skórze.

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Od tego zapachu zaczęła się moja cała przygoda z perfumami ,,na poważnie". Czyli zaczęłam doceniać królestwo zapachów, ich znaczenie i to jak bardzo są teraz dla mnie ważne, bo wcześniej miałam po max. 3 flakony i nie przejmowałam się aż tak zapachami.
Otóż, zakupu tych perfum dokonałam zaraz po ich premierze, na wakacjach za granicą - co już sprawia, że mam do nich ogromny sentyment. Ale teraz więcej o zapachu:
Jest niesłychanie... intensywny. (Zanim zapomnę - KOCHAM reklamę tego zapachu i muzykę do niej). Rzeczywiście jest w tych perfumach coś niesamowitego. Jak nosiłam je latem, wibrowały na skórze, robiło się parno, seksownie i nuty świeże mieszały się z nutami słodkimi. Zimą były mniej atrakcyjne, ale też je nosiłam.
I teraz hit - zapach jest ekstra trwały i wydajny. Tę buteleczkę 50ml skończyłam w 2013 roku. Owszem, dochodziła konkurencja i nowe flaszki, ale wciąż go używałam, a niewiele trzeba go użyć, żeby pachnieć wiele godzin i to na długość ramion.
Nie wiem czy do niego wrócę, ale chętnie wącham czasem korek, który mimo pustej od 2 lat butelki, wciąż intensywnie pachnie - i przywołuje wiele wspomnień. W sumie cieszę się, że zaczęłam moją perfumeryjną odyseję, właśnie z tym zapachem. Giorgio, grazie!

Amber92
Amber92

Testowałam wielokrotnie, bardzo ciągnie mnie do tego zapachu - jak do wielu twórów Armaniego. Cudowny i seksowny zapach na cieplejsze pory roku. Czysty i dość trwały, na pewno zakupię na lato.

Anmalea
Anmalea

Nie wiem jak można zaliczać ten zapach do świeżych. Toż to żywa bomba cukrowa. Ni grama świeżości. Próżno tu szukać świeżej wytrawnej mięty czy kwaskowej orzeźwiajacej cytryny albo pięknych chłodnych białych kwiatów okraszonych różowym pieprzem.

Acqua Di Gioia to cukier w najgorszej swojej postaci-biały zbrylony od nadmiaru wilgoci krystalizowany cukier prosto z torebki również mocno nasiąkniętej wilgocią z dodatkiem ogórka który leżał aż tak długo że zwiotczał i lekko skwaśniał i jakieś dalekie echa mięty. Krótko mówiąc ja tu czuję wilgoć i dziwny trudny do sprecyzowania zaduch. Coś jakby zawilgocone mieszkanie.

Niestety ADG to złudny obraz swiezosci-złudna (choć piękna) reklama, flakon... W tym zapachu podczas upalnych dni czuła bym się jak wata cukrowa-ciężko i ulepnie, pomimo niby lekkiej aury zapachu. Trwałość ja plus bo Acqua męczyła mnie od samego rana do wieczora aż w końcu zmyłam z siebie ten ulepek.

Acqua Di Gioia to zdecydowanie nie moja bajka. Przynajmniej moja ciekawość co do samych perfum zaspokojona więc wędruję przez perfumowy świat dalej :-)

fabiolkaa
fabiolkaa

Kiedyś zabrałam koleżankę do Sephory. Koleżanka nie była ani miłośniczką perfum, ani ich znawczynią, ani nawet posiadaczką jakichkolwiek.
Poszła do Sephory, bo ją poprosiłam. W ten dzień miałam testować zapachy Armaniego. Psiknęłam na pasek Acqua di gioia, dałam M. do powąchania, na co M. beznamiętnie stwierdziła, że pachną jak "sok wieloowocowy z Biedronki".

W moim odczuciu nikt wcześniej, ani później nie ujął tego lepiej ;). I choć miałam kilka podejść do tego zapachu - wrażenia z testów wciąż takie same... Żaden z niego orzeźwiający świeżak, tylko zlepek nudnych słodkości :P.

Beata Maria
Beata Maria

Kompletnie mnie nie rajcuje. jakiś bez wyrazu. rozmydlony, rozwodniony i nie wiadomo jaki. Nie jestem zainteresowana póki co dalszymi testami.

Joskelyn
Joskelyn

Dla mnie nijaki ten zapach. Mógłby być wyjątkowy przez ten cukier, ale jak dla mnie za mało cukru w cukrze ;) Mógłby być orzeżwiający przez miętę, ale jakaś taka małomiętowa ta mięta i jakby zwietrzała. Mógłby być wyrazisty przez pieprz, ale go "nie dopieprzyli" wystarczajaco... Taki móglby byc... A jaki jest? Dla mnie to zapach rozmoczonych, gnijących kwiatowych łodyg... Czyli nuta wodna, która dla mnie tak samo objawia się we wszystkich perfumach ;) Nie jest to zapach szczególnie brzydki, ale według mnie pachnie pospolicie i byle jak.

Azjel
Azjel

Moje ulubione perfumy, których najchętniej używam zimą. W zależności od dnia czasami bardziej czuję cytrynę, czasami miętę, często cedr. Intensywne i b. trwałe. Radosny i przyjemny zapach w pięknym flakonie. Cena ok. Jedynym minusem jest ich popularność...

monika690
monika690

Zapach na początku banalny, trochę cytryny, trochę mięty. Poźniej się zmienia, na mojej skórze mocno wybija cedr i labdanum, zapach robi lekko duszny. Ogólnie nie jest taki zły, ale też żadna rewelacja. Co do trwałości nie jest tak źle, psiknięte rano są leciutko wyczuwalne wieczorem.

gardenia

Chciałabym tylko dodać od siebie, że akurat na mojej skórze Acqua di Gioia jest w miarę trwała. Ale wiadomo, wszystko zależy od PH skóry.

garygarfild
garygarfild

dla mnie to swiezak poprysznicowy , letni, milusinski. cytrusy i mieta dobrze schladzaja, szkoda ,ze na krotko ( na mnie przynajmniej)
lubie go wrzucic czasem na siebie , na szybko , jak wybiegam gdzies w upalny poranek cos zalatwic, bez makijazu :)
prosto z wody :) niemal :)

ladna butelka, mily na wejsciu zapach i ..zwyczajny zarazem. przedluzenie ( krotkie ) porannego prysznica.

nie kupie , dostalam w prezencie to wylewam czasem na siebie.

poprawny, zwyczajny, ulotny ( w przciwienstwie do samego Armaniego )

Szarada
Szarada

Nie posiadam oszałamiającej ilości pełnych flaszek w swojej skromnej kolekcji, ale Acqua di Gioia jest jedną z nich. Pierwsze zetknięcie z nią nie zapowiadało tego absolutnie, niemniej jednak odwieczne problemy z dobraniem sobie perfum na lato skłoniły mnie do dania szansy AdG. Lato jest szczególnie trudną porą dla mnie - swoich waniliowców nosić nie mogę w upale, bo jednak mi trochę od nich ciężko. Typowych świeżuchów, morskich woni, aromatów kojarzących się z kostką odświeżającą do wiecie czego, czy perfum z dużą ilością zielska - nie trawię.

Acqua do Gioia odbiega odrobinkę od tych klimatów. Z początku nieco ostrawa, stopniowo przeobraża się w aromat towarzyszący mojito, którego nawiasem mówiąc nie jestem wielbicielką, ale kojarzy mi się z beztroskimi wakacjami w ciepłych krajach. Nasze mojito jest mocno posłodzone, a wrażenie to poteguje się z biegiem czasu, nigdy jednak nie przekraczając granicy przyzwoitości, jak np. do bólu chemiczne truskawkowe wody Escady. Zapach nie jest dla mnie w ogóle męczący, nawet pod koniec dnia wokół człowieka snuje się słodkawo-świeża poświata. Myślałam, że AdG jest nietrwała, ale kilka godzin po aplikacji dostaję komplementy i to bardzo często. Właściwie to mój najbardziej komplementowany zapach! Nie muszę chyba wspominać, że to bardzo pozytywnie wpływa na samoocenę;)

Tak więc reasumując - Acqua di Gioia to nie miłość mojego życia, ale póki co, to lepszego zapachu lato dla mnie nie wymyślono (albo jeszcze o nim nie wiem).

gardenia

Niestety nic z nas obu nie będzie.
Acqua di Gioia nie przysparza mi jednak radości. Coś mnie w niej drażni.
W końcu posiadłam ładny flakonik, ponieważ zachęciła mnie do dogłębnych testów moja bardzo przyjemnie nim pachnąca koleżanka...
Na początku pobrzmiewa słodko, przymilnie, wodno delikatnie cytrusowo-kwiatkowo.
A potem spod torebki białego cukru próbuje wydobyc się jakas nuta, ni to cedr, ni to pieprz czerwony, nie wiem, ale odczuwam ją niezidentyfikowanie i w dodatku natrętnie sztucznie.
Próbowałam długo, bo cos w tym zapachu jest przyjemnego, szczególnie na początku, ale na mojej skórze to raczej wychodzi Acqua di Cukerro Plastico.
Szkoda, ze nam nie wyszło ale ja osobiście wyczuwam tu jakiś dysonans, za dużo cukru w cukrze, ciągle widzę scenę z "Poszukiwany, Poszukiwana", gdzie niby profesor od bimbru - Mieczysław Czechowicz z reszta, walczy z torebkami cukru...A może moja skóra nie współgra z Acqua di Gioia.

amanda
amanda

Bardziej je wolę wąchać przy dozowniku , ponieważ są delikatniejsze aniżeli na skórze gdzie otwierają się dosyć intensywną wonią cytrynowo miętową .
Mimo swojej początkowej wyrazistości jest to przyjemna nuta , która z czasem zamienia się w zapach przywodzący na myśl spłukaną po ulewnym deszczu zieleń.
Lubię latem po ulewie i burzy ten specyficzny zapach bujnej zieleni , kiedy woda skapuje z liści a wokół jest świeżo i wszystko "odżywa" skąpane deszczem .
Jak dla mnie idealniej byłoby w zapachu bez tej lekko słodkiej nuty , która psuje i profanuje tę deszczową czystość i świeżość.

mala9mi
mala9mi

Gioia jest moim zdaniem zbyt słodka i lepka by mieć w nazwie "acqua".Bo woda kojarzy się z czymś orzeźwiającym, świeżym, czystym.A Gioia pachnie jak bardzo słaba, chłodna już herbata miętowa z kroplą cytryny i zdecydowanie zbyt dużą ilością cukru.
Nie jest to zapach zły ale po prostu nieco nudny.

Trwałość bardzo dobra ok 6-8 godzin, ogon umiarkowany ale zapach jest wyczuwalny przez otoczenie.Buteleczka bardzo ładna.

iv3
iv3

Hmmm ,dla mnie są dziwaczne, mogłabym nosić je w upalne lato gdzieś w nadmorskim kurorcie tak jak robiłam to w wakacje zdobywając 10ml odlewki. Są inne, orzeźwiające, dość spokojne, gdzieś tam jakaś kwaskowata nuta. Czasem w ciepłe dni można się nimi uraczyć, jednak na dłuższą mete męczą - chętnie na przyszłe lato zdobędę znów 10ml , flaszka mi nie potrzebna, nie skradły mego serca wręcz są dla mnie obojętne - oprócz tych wyjątków nadmorskich.

von dita
von dita

Słodki,słodki,słodki i miętowy. Trwałosc pozostawia wiele do życzenia(w moim przypadku).Zapach zdecydowanie na lato.

perfumeholic88
perfumeholic88

Zgadzam sie ze stwierdzeniem mojej Poprzedniczki, ze tak pachnie lato! Zapach jest orzezwiajacy, ale na szczescie nie typowo cytrynowo-mietowy swiezak, bo za tymi skladnikami w perfumach nie przepadam. Tutaj przelamano to nutami cukru i piwonii, ktore sa wyraznie wyczuwalne. Idealny na wakacje, szkoda tylko, ze jest srednio trawaly. Mam 50ml.

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Tak pachnie lato...
Gioia pachnie swiezo, po trosze wodnie a po trosze zielono.
Kojarzy mi sie z nadchodzacym latem, okresem roku, w ktorym wiekszosc kwiatow zaczyna przekwitac, ale w powietrzu czuc zapach wody, zieleni w nadmorskim parku i cytrusow, ktore nieodloacznie kojarza sie z latem.
Mieta nie jest dla mnie zbytnio wyczuwalna, ale z cala pewnoscia czuje jasmin i piwonie.
Baza jest bardzo spokojna, tutaj wyczuwam wylacznie cedr - zadnego cukru.
Gioia jest cudownym zapachem, obok ktorego nie sposob przejsc obojetnie. Bedzie trafionym wyborem na kazda pore dnia w ciagu calego lata.
Trwalosc i moc calkiem przyzwoita. Zapach, niemniej, jak dla mnie - jest w linii prostej siostra Lady Million.
Buteleczka piekna i stanowi doskonale przeslanie grupy olfaktorycznej zapachu...bo Gioia balansuje na pograniczu zapachu wodno-zielonego....
Polecam!!!

kpnz
kpnz

Na teście naręcznym Gioia pachnie bardzo bogato. Jednak po dłuższym noszeniu tych perfum stają się nudne. Globalnie robią nieciekawe wrażenie. Są morskie i pachną takim zwykłym cukrem. Całościowo przeciętne.

gardenia

A ja nie lubię,taka posłodzona,cytrusowo-waniliowa, woda na lato,która musi się każdemu podobać.Mnie jakoś nie przekonuje,jest,tak jak piszesz baboczka,banalnie aż do bólu.Reklama przypomina mi piękne zdjęcia z Davidoff Cool Water dla kobiet sprzed lat.Nawet tu zabrakło pomysłu.Ale myślę,że i tak się dobrze sprzedaje.Cóż,moja baja to nie jest ;)

baboczka
baboczka

Lubię, niestety na mojej skórze pachnie zupełnie banalnie i traci tę deszczową tropikalną świeżość, którą pachnie na papierku

Zakupowe okazje

43.99 USD
Acqua Di Gioia by Giorgio Armani Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
Acqua Di Gioia by Giorgio Armani Eau de Parfum Spray 1 oz for Women
44.99 USD
Acqua Di Gioia Perfume by Giorgio Armani, 1.7 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
52.19 USD
58.99 USD
Acqua di Gioia by Giorgio Armani, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
Acqua di Gioia by Giorgio Armani, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
61.19 USD
Acqua Di Gioia Perfume by Giorgio Armani, 3.4 oz Eau De Toilette Spray for Women
61.99 USD
Acqua Di Gioia by Giorgio Armani Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
Acqua Di Gioia by Giorgio Armani Eau de Parfum Spray 1.7 oz for Women
65.69 USD
Acqua Di Gioia Perfume by Giorgio Armani, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Acqua Di Gioia Perfume by Giorgio Armani, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
66.00 USD
Acqua Di Gioia Perfume by Giorgio Armani, 3.4 oz Eau De Toilette Fraiche Spray for Women
ThePerfumeSpot.com
72.99 USD
Acqua Di Gioia by Giorgio Armani Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
Acqua Di Gioia by Giorgio Armani Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women
81.00 USD
Giorgio Armani Acqua Di Gioia Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz Pink Box 3pcs
81.00 USD
Giorgio Armani Acqua Di Gioia Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz Body Lotion 75ml 2.5oz Shower Gel 75ml 2.5oz 3pcs
92.00 USD
Giorgio Armani Acqua Di Gioia Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
Giorgio Armani Acqua Di Gioia Eau De Parfum Spray 100ml 3.4oz
93.00 USD
Giorgio Armani Acqua Di Gioia Coffret Eau De Parfum Spray 50ml 1.7oz 2x Body Lotion 75ml 2.5oz Beige Box 3pcs
Eau De Parfum 0.34oz
Giorgio Armani Acqua di Gioia 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Giorgio Armani Acqua di Gioia 1.7 oz Eau de Parfum Spray
Giorgio Armani Acqua di Gioia 3.4 oz Eau de Parfum Spray
Giorgio Armani Acqua di Gioia 3.4 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Acqua di Gioia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Acqua di Gioia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Gioia marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Gioia marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Lancome La Vie Est Belle Prada Prada Candy Viktor&Rolf Flowerbomb Lancome Miracle Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Yves Saint Laurent Elle Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza Shiseido Zen Kenzo Kenzo Amour Christian Dior Dior Addict Gucci Gucci Guilty Guerlain La Petite Robe Noir Jimmy Choo Jimmy Choo Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Thierry Mugler Alien Lolita Lempicka Lolita Lempicka Chanel Chance Eau Fraiche Chanel Coco Mademoiselle Christian Dior Miss Dior (new)