Marki » F-H » aromatyczno - wodne « Grupy

Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani dla mężczyzn

morski
dymny
Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani dla mężczyzn Filmy
Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Profumo Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Gio Profumo marki Giorgio Armani to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Acqua di Gio Profumo został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są bergamotka i nuty morskie; nutami serca są geranium, rozmaryn i szałwia; nutami bazy są paczula i kadzidło.

Bergamotka Nuty morskie

Geranium Rozmaryn Szałwia

Paczula Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Gio Profumo by Giorgio Armani.

Acqua di Gio
Acqua di Gio Essenza

Acqua di Gio Profumo Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Patrząc po ciekawym składzie bez skrupułów spryskałem nim nadgarstek. Niestety nasuwa się jedna myśl - zupełnie nie jest wart swojej ceny. Pachnie jak pospolity chemiczny świeżak za 50 zł. Co ciekawe na bloterze pachniał bardzo przyjemnie ziołowo, jednak na skórze pokazał już zupełnie inne oblicze. Myślę że tak właśnie został ten flankier skonstruowany. Musi pachnieć dobrze na papierku przez pierwsze 15 minut aby przyciągnąć klienta a dalej po co ma pachnieć dobrze. Wciśnięty klientowi ? - wciśnięty. Będzie z niego zysk? - będzie, to po co mamy się starać ? Tego że jest ładny odmówić mu nie można ale zupełnie nie widzę sensu płacić za ten wynalazek 300 zł.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Gio Profumo marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Gio Profumo marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Carolina Herrera 212 Men Versace Versace Pour Homme Hermes Terre d'Hermes Carolina Herrera CH Men Chanel Bleu de Chanel Chanel Allure Homme Sport Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Abercrombie & Fitch Fierce Alfred Dunhill Icon Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Lalique Hommage a L'Homme Thierry Mugler Mugler Cologne Bvlgari Aqva Pour Homme Christian Dior Dior Homme Parfum Creed Green Irish Tweed Viktor&Rolf Spicebomb