Marki » F-H » drzewno - wodne « Grupy

Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani dla mężczyzn

Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani dla mężczyzn

wodny
Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani dla mężczyzn Filmy
Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Essenza Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Gio Essenza marki Giorgio Armani to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Acqua di Gio Essenza został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, nuty wodne i calone; nutami serca są jaśmin, nuty kwiatowe, bazylia i szałwia; nutami bazy są piżmo, szałwia muszkatołowa i ambra, cedr, paczula, wetyweria, pieprz i ambra.

Bergamotka Grejpfrut Nuty wodne Calone

Jaśmin Nuty kwiatowe Bazylia Szałwia

Piżmo Szałwia muszkatołowa Ambra Cedr Paczula Wetyweria Pieprz Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Gio Essenza by Giorgio Armani.

Acqua di Gio
Acqua di Gio Profumo

Acqua di Gio Essenza Recenzje Perfum

perfumeholic88
perfumeholic88

Kiedyś, kiedyś nawet sama nie pamiętam kiedy to dokładnie było bardzo podobał mi się Acqua di Gio. Świeżyk klasyk. Dawno o nim zapomniałam, nigdy nie miałam i teraz nie rozumiem co w nim aż tak bardzo mnie uwiodło. Z ciekawości sięgnęłam po wersję Essenza mając nadzieję, że znajdę tu coś ponad morską i cytrusową świeżość. Błąd. To był błąd. Otrwacie odrzuciło mnie na kilometr : toż to chamska cytryna rodem z kostki do ubikacji! Dołącza do niej równie mocno chemiczna bergamota i mniej agresywny, lekko gorzkawy grapefruit. Zaczyna się źle. Później jest już tylko gorzej, bo oto nadchodzi fala syntetycznego tsunami w postaci nut morskich prosto z próbówki z laboratorium, a na dokładkę na chama próbuje się tu wbić także wetiwera z cedrem, które niczego nie poprawiają, bo same naturalnością nie grzeszą. Essenza to kawał syntetyka w złym tego znaczenia słowu. Odrzuca mnie tu w zasadzie wszystko, bo owszem dałoby się zrobić dobrego morskiego cytrusiaka, ale nie z czegoś tak ordynarnego! W efekcie całość pachnie idetycznie jak tanie marketowe wody po goleniu no name. Parametry są rzeczywiście niezłe, ale co z tego skoro nie da się tego wytrzymać?!

Marcin__
Marcin__

Szczerze mówiąc, mam bardzo mieszane uczucia wobec perfumowanej wersji "hitowego" Acqua di Gio.
Z jednej strony, podoba mi się, ponieważ jest mniej "ozonowy", a bardziej drzewny, co czyni go bardziej uniwersalnym od Acqua di Gio, ponadto może być całoroczną alternatywą dla miłośników AdG.
Z kolei patrząc z innej perspektywy, mnóstwo jest tu sztucznych molekuł (słynne Calone), które drażnią mnie tak samo jak aldehydy i tak samo ich nie znoszę.
Trwałość i projekcja są bardzo dobre.
Generalnie trochę inaczej wyobrażałem sobie klasyka od Armaniego w wersji perfumowanej.

Rossi
Rossi

Cóż za tą cenę dostaniemy zapach, który pachnie jak tania woda z hipermarketu. Syntetyczna aż do bólu. Cóz zapach nie dla mnie, do tego cena z kosmosu,że aż zęby bolą. Pozytyw to taki że, w miare trwała woda i jest, ale to jedyny plus...jedyny. 3/10.

yhmmma
yhmmma

Kilka razy testowałem Essenza przed zakupem - aż w końcu zdecydowałem się na zakup dużej flaszki. Przede wszystkim wielkie wrażenie na mnie zrobił flakon - na prawdę super wykonany i ten magnetyczny korek. Wielki plus za to.
Nie jest to jakaś szalona wariacja Aqua Di Gio. Zapach się różni, tylko momentami jakieś podobieństwa są wyczuwalne.
Generalnie w moich oczach Essenza jest dużo bardziej eleganckim i męskim zapachem - bo zwykła acqua di gio postrzegam jako unisex. Uważam, że jest przeznaczony dla młodych mężczyzn - jako codzienny - nie jak starszy brat dla nastolatków. Bałem się, że wetiver mnie odrzuci - ale w tym wydaniu nosi mi się go na prawdę świetnie. Jest ostro i trochę syntetycznie, ale świeżo. W pewnym momencie zapach się fajnie wysładza - ale nie jest to słodkość typu 1 milion. Pachnidło ma coś w sobie. Podoba się otoczeniu bo dostałem za niego kilka komplementów. Warto przetestować. Cena przesadzona. Parametry są ok. 8h przy umiarkowanej projekcji mnie zadowalają. Cóż flaszkę miałem - sprzedałem bo mam w kolekcji lepsze pachnidła. Szkoda, że cena tak wysoka. Może kiedyś do niego wrócę.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Acqua di Gio Essenza, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Acqua di Gio Essenza, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Gio Essenza marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Gio Essenza marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Creed Aventus Chanel Egoiste Platinum Kenzo Kenzo pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Parfum Bvlgari Aqva Pour Homme Chanel Allure Homme Sport Gucci Gucci Pour Homme II Versace Versace Pour Homme Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Hermes Terre d`Hermes Parfum Bvlgari Aqva Amara Chanel Bleu de Chanel Creed Green Irish Tweed Carolina Herrera 212 VIP Men Hugo Boss Hugo Red Carolina Herrera 212 Men Chanel Egoiste Christian Dior Dior Homme Intense