Marki » F-H » drzewno - wodne « Grupy

Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme Giorgio Armani dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 3

wodny

Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme marki Giorgio Armani to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme został wydany w 2014 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kalabryjska bergamotka, nuty wodne, jaśmin, paczula, mandarynka, neroli, hurma, rozmaryn, nasturcja, ambra i labdanum.

Kalabryjska bergamotka Nuty wodne Jaśmin Paczula Mandarynka Neroli Hurma Rozmaryn Nasturcja Ambra Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme by Giorgio Armani.

Acqua di Gio

Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Gio Blue Edition Pour Homme marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Azzaro Bright Visit Nautica Nautica Voyage Yves Saint Laurent Kouros Tatoo Cartier Déclaration Bois Bleu Versace Metal Jeans  Men Calvin Klein CK One Summer 2008 Azzaro Chrome Sport Costamor Beachwood Rasasi Fighting Temptation Arno Sorel Cursus LR Michael Schumacher Armand Basi L’Eau Pour Homme