Marki » F-H » aromatyczno - wodne « Grupy

Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn

Mam: 46 Miałem: 87 Chcę: 15 Ukochany zapach: 1

morski
Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn Filmy
Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia Acqua di Gio Giorgio Armani dla mężczyzn Zdjęcia

Acqua di Gio marki Giorgio Armani to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Acqua di Gio został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są pomarańcza, lima, mandarynka, jaśmin, bergamotka, cytryna i neroli; nutami serca są cyklamen, gałka muszkatołowa, rezeda, kolendra, fiołek, frezja, nuty morskie, brzoskwinia, hiacynt, róża, jaśmin, rozmaryn i calone; nutami bazy są ambra, paczula, mech dębowy, cedr i białe piżmo.

Pomarańcza Lima Mandarynka Jaśmin Bergamotka Cytryna Neroli

Cyklamen Gałka muszkatołowa Rezeda Kolendra Fiołek Frezja Nuty morskie Brzoskwinia Hiacynt Róża Jaśmin Rozmaryn Calone

Ambra Paczula mech dębowy Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Gio by Giorgio Armani.

Acqua di Gio Essenza
360° Red for Men
Acqua di Gio Profumo
CK One Summer 2015
Blue Touch

Acqua di Gio Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

Jest to jeden z tych chętnie podrabianych zapachów. Wcale się nie dziwię, bo całość przedstawia się przystępnie i pasuje raczej do każdego faceta – niezależnie od wieku czy stylu ubierania.

Kusząca nazwa zapowiadała świeżość. Otwarcie kompletnie odbiega od moich oczekiwań, bo jest mocne i raczej nie kojarzy mi się z tytułową wodą. Po kilku chwilach kompozycja się uspokaja i czuję dominujące morskie akordy z nutą ogórka. Całość ładnie podbita pod koniec pudrowym piżmem i ambrą. Zapach trwały, przyjemny i orzeźwiający, pasuje na letnią porę. To jeden z tych klasyków, które trzeba wypróbować.

nellysa
nellysa

Idealny męski zapach. Świeży, rześki, lecz mimo tego charakterystyczny. Ogrom nut cytrusowych nie przytłacza odbiorcy, ponieważ jest przełamany kwiatami (białe kwiaty, fiołek, róża). U podstawy wyczuwalny jest również drzewny akcent, nadający "męskości" temu zapachowi. Mimo mnóstwa składników kompozycja nie jest chaotyczna. Idealna na każdą porę dnia, roku i okazję.

Kokos ;)
Kokos ;)

Acqua di Gio - Radość, świeżość, słodycz i morski powiew lipcowego powietrza. Tak pachnie nasz tytułowy bohater. Jednak ciekawi mnie pewne zjawisko, wrzucanie wszystkich perfum do worka "klasyki". Klasykami nazywamy perfumy, charakterne, często przełomowe o bardzo charakterystycznej woni, nie mające zbyt wielu odpowiedników. Stąd też nie rozumiem dlaczego Acqua di Gio jest uznawana za "ponadczasowego klasyka". Czuć że składniki są dobre jakościowo, jednak umówmy się szczerze - co więcej ? Należę do osób nie potrafiących zrozumieć fenomenu, magii i całego uroku tej kompozycji. Na rynku mamy wiele podobnych perfum w tej samej grupie cenowej i Acqua di Gio spośród nich wyróżnia się jedynie popularnością. Słodkie cytrusy, morska woda i delikatne kwiaty w tle. Szału nie ma ;) W tej kategorii cenowej mamy wiele innych o wiele ciekawszych perfum o podobnej tematyce np. Kenzo pour homme. Zdecydowanie najpopularniejszym naśladowcą jest 360 * Red For Man - Perry Elis, woń niemalże identyczna, o bardziej przyprawowym charakterze. Acqua di Gio - to idealne perfumy na odświeżenie się, na co dzień do pracy lub szkoły ale w zasadzie po co pachnieć jak wszyscy ? To już bardziej oryginalnie było by strzelić sobie selfiaka paradując w toalecie :D Polecam młodym energetycznym i spokojnym mężczyzną. Mnie osobiście, takie kompozycje lekko przynudzają ale mój biedny nos od klasycznych foquere i szyprów, po prostu się uodparnia na takie wonie ;) Fani AdG mogą być na mnie źli i wylewać pomyje na mój temat, ale taka kolej rzeczy. Jednemu na obiad wystarczy popularny koklet schabowy z chlebem, a drugi poszuka jakiś bardziej wyszukanych smaków, przyrządzi wieloskładnikowe danie z kuchni arabskiej czy indyjskiej, doprawi chili i będzie palić dwa razy, nie wiem - nie znam się :)

ganczar666
ganczar666

Pamiętam piersze markowe perfumy z " górnej " półki.
To było kilkanaście lat temu,kupuję je regularnie.
Podobają się wszystkim.
Skład i walory użytkowe bez zmian przez te wszystkie lata.
Kochaj je i tak już zostanie.

aegon
aegon

Mówi się, że tata Świnka używał go na randkach z mamą Świnką i że Bob Budowniczy wyrywał na niego Koparkę, a północnokoreański reżim od 1996 roku wydał na import Acqua di Gio kilka milionów dolarów, gdyż tatuś Kim Dzong Il, a następnie synek Kim Dzong Un napełniali nim swój prywatny basen...
Zapach klasa sama w sobie. Znany na każdej długości i szerokości geograficznej bardziej niż czarny Smirnoff, Levi's 501, adidas Torsion i wąsy Wałęsy... Krążą plotki, że jest tylu uzależnionych od tego zapachu, że Giorgio Armani stworzył fundację pomagającą rodzinom osób owładniętych Acqua di Gio, a Alberto Morillas część swojej gaży z przychodów przeznacza na ośrodki odwykowe w północnych Włoszech i okolicach Los Angeles...

I pomyśleć, że ma już prawie 20 lat. A pamiętam, jak rozpoczynał swoją karierę. Na początku nieśmiały i niepewny swojej wartości. Jednak geniusz, który w nim tkwił nie mógł zostać niezauważony. Po paru latach jego sława sięgnęła odległych zakątków globu. Od pustynnych plemion Nomadów, poprzez syberyjskich autochtonów, a kończąc na południowoamerykańskich Indianach. Wszyscy go podziwiali za bogate wnętrze i uniwersalną wrażliwość. A on dawał im to co chcieli: czarował ich swoją głębią (oceanu) i kwiecistością (ile tam kwiatów!) języka, niekiedy kwaśnym (cytryna, limonka, bergamotka) humorem, a ponad wszystko orzeźwiającym (!) sarkazmem, tworząc chemię (colone) pomiędzy sobą, a odbiorcą tej "dobrej nowiny". Za to pokochali go po wsze czasy zawodowi żołnierze, plantatorzy kukurydzy i pracownicy branży hotelarskiej, a także samotne matki, panie lekkich obyczajów i szykowne żony swych bogatych mężów. I kochają. I kochać nie przestaną!
Mesjaszy było wielu, ale tylko jeden jest prawdziwy. To Acqua di Gio! On przynosi ostateczne rozwiązanie problemu zła, poprzez zjednanie wszystkich w miłości do siebie. Ustanawia raj bez żadnych wymogów. I to tu na Ziemi!

Aha...i nie mówcie głośno, że jeśli powąchało się kilka setek (nawet pół litra) innych zapachów to nie zrobi on już tak piorunującego wrażenia i wrzucić go trzeba będzie do worka "ładny, wodny, na lato", bo zburzycie mój cały, misterny projekt udowadniający niezwykłość tego gościa. Psst...! Niech ten Czaruś dalej zniewala serca.
Słyszałem, że Morillas dostaje potężne gaże i planuje otworzyć kolejny ośrodek pod Kutnem...

blacksmokey
blacksmokey

Klasyka zapachowa, dla mężczyzn energetycznych, młodych (fizycznie lub duchem ;)), lubiących orzeźwiające wonie. Uwielbiam, gdy nosi go mój mąż, bardzo do niego pasuje. Zapach jest lekki, niepretensjonalny. Doskonała trwałość, odpowiednia projekcja. Bardzo wodny.

maly_szu
maly_szu

oklepany bardziej niż posladki jenny jameson, zapach taniej bryzy. nie rozumiem w ogóle fenomenu tego zapachu

yhmmma
yhmmma

Przyjemny zapach od aplikacji do samego końca. Kompozycja całkiem dobra. Był czas, że go używałem, ale nie długo. Nie przytłacza, nie nudzi się. Bezpieczny, ponadczasowy, świeży. Idealny na ciepłe dni. Najlepiej się sprawdzi u nastolatków. Potem może być już za mało poważny - wtedy można sięgnąć po EDP Essenza. Duży minus dla niego popularność + podrabiany do potęgi. Poza tym nic mu nie mogę zarzucić. Trwałość + projekcja na zadowalającym poziomie ok. 10 h.
Z powodzeniem może być używany przez kobiety.

AquaDiMezzadri
AquaDiMezzadri

Trójwymiarowy, nieuchwytny. Lekki i bardzo przyjemny ocierający się o kobiecy, ale zdecydowanie męski.Raczej dla młodych albo starszych z werwą. Jasny -jak flakon. Ja lubię go użyć w zimie -wtedy wiosna jest przy mnie. Kocha go moja żona. Kocham go ja.
Młodość. Witalność. Wiatr. Żeglowanie po morzu w pełnym słońcu przy sile wiatru 4 w sk Boforta. Nie więcej bo jest dość spokojny.
Zawsze będzie u mnie.

PeterPan
PeterPan

Mysle, ze warto miec Acqua Di Gio chociazby z tego wzgledu, ze jest to jedna z najpopularniejszych wod na sezon letni. Dosc kiepska projecja, ale lezy dobrze na ciele, kiedy ktos sie zbliza.
Mysle, ze obok L'Eau D`Ìssey i Allure Sport jest to dosc ciekawy zapach na letnia pogode, jesli ktos lubi ozezwiajacy zapach cytrusu

Jakub1965
Jakub1965

Mój zapach wszechczasów. Mimo tego wszystkiego co z nim uczyniono i co o nim napisano. Dziś uzywa go mój syn. I wzrusza mnie to...

Zakupowe okazje

Giorgio Armani Acqua Di Gio Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
Giorgio Armani Acqua Di Gio Eau De Toilette Spray 30ml 1oz
EDT Mini
48.99 USD
Giorgio Armani Variety by Giorgio Armani 5 Piece Mens Variety With Armani Code Armani New Acqua Di Gio Attitude Emporio Armani Diamonds And All Are EDT Minis for Men
49.49 USD
Acqua Di Gio Cologne by Giorgio Armani, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
Acqua Di Gio Cologne by Giorgio Armani, 1.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
Eau De Toilette 3.3oz
52.50 USD
Acqua Di Gio Cologne by Giorgio Armani, 3.3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
54.99 USD
Acqua Di Gio by Giorgio Armani EDT Spray 1.7 oz for Men
Acqua Di Gio by Giorgio Armani EDT Spray 1.7 oz for Men
56.99 USD
Acqua Di Gio Cologne by Giorgio Armani, 3.4 oz Eau De Toilette Spray Limited Edition Bottle Tester for Men
62.00 USD
69.99 USD
Acqua Di Gio by Giorgio Armani EDT Spray 3.4 oz for Men
Acqua Di Gio by Giorgio Armani EDT Spray 3.4 oz for Men
71.25 USD
Acqua Di Gio Gift Set by Giorgio Armani Gift Set for Men Includes 3.4 oz Eau De Toilette Spray 2.6 oz Deodorant Stick
73.00 USD
Acqua Di Gio by Giorgio Armani, 6.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
Acqua Di Gio by Giorgio Armani, 6.7 oz Eau De Toilette Spray for Men
Gift Set 1.7oz
90.50 USD
Giorgio Armani Acqua Di Gio Coffret Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz All Over Body Shampoo 75ml 2.5oz After Shave Balm 75ml 2.5oz 3pcs
92.00 USD
Giorgio Armani Acqua Di Gio Eau De Toilette Spray Blue Limited Edition 100ml 3.4oz
Gift Set 1.7oz
95.50 USD
Giorgio Armani Acqua Di Gio Coffret Eau De Toilette Spray 50ml 1.7oz After Shave Balm 75ml 2.5oz 2pcs
95.99 USD
Acqua Di Gio by Giorgio Armani EDT Spray 6.7 oz for Men
Acqua Di Gio by Giorgio Armani EDT Spray 6.7 oz for Men
98.50 USD
Giorgio Armani Acqua Di Gio Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Deodorant Stick 75g 2.6oz 2pcs
Eau De Parfum 2.5oz
Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme 0.67 oz Eau de Toilette Spray
85.00 USD
Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme 3.4 oz Eau de Toilette Spray
Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme 3.4 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giorgio Armani Acqua di Gio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giorgio Armani Acqua di Gio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Gio marki Giorgio Armani. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Gio marki Giorgio Armani reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Chanel Allure Homme Sport Carolina Herrera 212 Men Versace Versace Pour Homme Christian Dior Fahrenheit Burberry London for Men Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Christian Dior Dune Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent L'Homme Hugo Boss Boss Bottled Creed Aventus Christian Dior Dior Homme Intense Chanel Egoiste Platinum Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Christian Dior Dior Homme Sport Hermes Terre d'Hermes Paco Rabanne 1 Million