Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Sauvignonne Ginestet dla kobiet

Sauvignonne Ginestet dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 4

Sauvignonne Ginestet dla kobiet Zdjęcia Sauvignonne Ginestet dla kobiet Zdjęcia Sauvignonne Ginestet dla kobiet Zdjęcia

Sauvignonne marki Ginestet to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Sauvignonne został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak grejpfrut, nuty drzewne, brzoskwinia, bukszpan i winogrona.

Grejpfrut Nuty drzewne Brzoskwinia Bukszpan Winogrona

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sauvignonne by Ginestet.

Sauvignonne Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Dla mnie Sauvignonne to przede wszystkim zapach młodej winorośli, pełen wilgoci deszczu, chłodu.
1 z najciekawszych, najbardziej nietypowych tzw. świeżaków, ale zapach ten to zupełnie inne emocje, to nie zielony czy cytrusowy, czy typowo wodny zapach.
To wijąca się winorośl, pełna wdzięku, subtelności, kobiecości i jak sobie teraz o tym zapachu pomyślałam, to po powrocie zaczynam używać ten zapach bez przerwy, bo jak takie cudo może stać nieużywane.
Dzieło trzeba doceniać.
Flakonik prześliczny, z akcentem listka winorośli.
Idealnego zapachu winogron nie odnalazłam w perfumach, ale za to ideał winorośli uskuteczniony.

Początek mocno cytrusowy, potem sporo słodyczy - przypomina mi wodę z cytryną posłodzoną sporą ilością cukru. Nie czuje żadnych wytrawnych, winnych nut - zapach robi się z czasem coraz bardziej mdląco – słodki, a w tle pojawiają się jakieś mydlane kwiaty. Nie podoba mi się - chociaż początek był obiecujący.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ginestet Sauvignonne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ginestet Sauvignonne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sauvignonne marki Ginestet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sauvignonne marki Ginestet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Fueguia 1833 Malena Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Olivier Durbano Black Tourmaline Lubin Korrigan Penhaligon`s Vaara Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This The Different Company Sublime Balkiss By Kilian Imperial Tea The Different Company De Bachmakov Yves Saint Laurent In Love Again L`Artisan Parfumeur Dzongkha Hermes Elixir des Merveilles M. Micallef Gaiac Loewe Loewe 7 Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain Jo Malone Blackberry & Bay Tauer Perfumes 02 L`Air du Desert Marocain Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Olivier Durbano Amethyst