Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

Botrytis Ginestet dla kobiet

Botrytis Ginestet dla kobiet

Botrytis Ginestet dla kobiet Zdjęcia Botrytis Ginestet dla kobiet Zdjęcia Botrytis Ginestet dla kobiet Zdjęcia

Botrytis marki Ginestet to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Botrytis został wydany w 2008 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak miód, suszone owoce, pigwa, białe kwiaty, Żywica bursztynowa, winogrona i piernik.

Miód Suszone owoce Pigwa Białe kwiaty Żywica bursztynowa Winogrona Piernik

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Botrytis by Ginestet.

Escada Collection
Alahine
Venezia
Terre de Feu
Deeply

Botrytis Recenzje Perfum

amanda
amanda

Lubię ten zapach a już w zimne miesiace to go kochać można bez zastrzeżeń.
Nawet ten nadmiar miodu,który przeszkadza mi wiosną i latem,wręcz drażni swoją wylewnością,teraz zupełnie jest do przyjęcia.
No bo co lepiej na chłody,zimne poranki i wieczory przytuli od serca jak nie miód z suszonymi owocami? No może jeszcze przyprawy,ale nie o nich tu mowa.
Odkryć też można trochę słodkiego soku winogronowego i wanilię.
Zapach na wskroś przytulaśny,rozgrzewający i nawet przeciwniczki miodnych zapachowych kreacji nie przejdą obojętnie.Bo ten miód da się lubić wszystkim.

agusia12321
agusia12321

Jak ja kocham miód w perfumach mmm....
To on nadaje zapachowi genialnej przytulności i ciepła, której tak potrzeba w chłodniejsze miesiące.
Suszone owoce, ambra i piernik cudownie współgrają z głównym bohaterem tego pachnidła.
Botrytis to miękki otulacz, cudownie rozgrzewający moją duszę i ciało jesienią i zimą.
Patrząc na flakon przywodzi mi on na myśl beczułkę wypełnioną słodkim, złocistym miodem.

monika690
monika690

Cudowny odurzający zapach, gdy psiknęłam na nadgarstek miałam ochotę go zlizać. Cud miód i suszone owoce, bez orzeszków, zapach po prostu genialny.

Izabela
Izabela

Miód, ale nie taki dosłowny.
Nie przepadam za miodem w perfumach, na rozbiórkę zdecydowałam się w ciemno.
I absolutnie nie żałuję.
Bałam się miodu ulepnego, a dostałam wdzięczny miód z leciutko wyczuwalną tuberozą.
Pigwa i winogrona dodają lekkości.
Wspaniałe, słodkie, ale nie ulepne perfumy. Są jak miód o konsystencji soku, a nie jak miód o konsystencji stałej, skrystalizowanej w słoiku.
Bardzo trwałe, flakon wspaniały, cieszy oczy, jak dzieło sztuki.

Bardzo lubię ten zapach – miodowy, z dużą ilością suszonych owoców , wanilii i lekką nutką słodkiego alkoholu. Łudząco podobny do starej, dobrej Venezii.

Kojarzy mi się z obfitą w owoce, słoneczną wczesną jesienią – moją ulubioną porą roku. Trwałość bardzo dobra.

mangos
mangos

Bardzo podobny do Escady Collection,która już niestety jest na rynku nieobecna... Długo ubolewałam nad tym,czy znajdę zastępcę... i udało się! Jak widać są zapachy bliżniacze. Botrytis z EC , Joop by Night z Glorią Cacharel czy Sale Michała Szulca z Black Cashmere.
Tak więc Botrytis są miodowe, słodkawe i winne nieco niczym fermentujące owoce. Lubię takie klimaty. Jesienne i fajne.

go_go_yubari
go_go_yubari

Miłość do Escady Collection sprawiła, że musiałam mieć Botrytis. Jakież było moje zaskoczenie, gdy pierwszy psik oblał mnie ogromną ilością gęstego, drapiącego w gardło miodu. Miód w celach spożywczych lubię - jakichkolwiek płynnych - nie znoszę. Pierwsze minuty Botrytisa na mojej skórze nie należą do najprzyjemniejszych. Miód jest na tyle intensywny, że momentami aż mnie przydusza. Na szczęście szybko znika, zostawiając po sobie zapach nieodżałowanej Escady Collection. Są do siebie bardzo podobne, Escada jest trochę mniej oczywista i mniej gourmand i dla osób, które nie trawią miodu początek może być trudny do przeżycia, niemniej jednak fanom tęskniącym za EC polecam!

gugusia
gugusia

Istne miodowe szaleństwo! Ależ jak ja go kocham!
Najbardziej miodowy zapach jaki udało mi się do tej pory poznać. Słodki od kandyzowanych owoców, aż zęby bolą. Ale co najważniejsze, nie jest tandetny. Z jakim przymiotnikiem mi sie kojarzy? Myślę, że szlachetny to dobre określenie dla niego.
Gdy już dotrwamy do bazy, naszemu nosowi "ukazuje się" piękna, puchata waniliowo-ambrowa baza.
Wielbię, kocham, tylko psioczę na trwałość :( Bo niestety, ale Botrytis siedzi na skórze jedyne 3 h. Do tego nie ciągnie się ogonem, a trzeba szukac go nosem na skórze. Niestety.....
Flakon piękny!

Szarada
Szarada

Tak, doskonale pamietam Escadę Collection i zdecydowanie jej wielbiciele powinni przestestować Botrytis, zamiast płacić bajońskie sumy za prawdopodobnie już niezbyt świeże flaszki EC. Żeby nie było zbyt pięknie, Botrytis nie jest aż tak bogatym i zapierającym dech w piersiach zapachem jak EC. Nieszczególnie jest też z trwałością, ale to w końcu tylko EDT. Botrytis jest jednak niezwykle przyjemny, miodny i w moim poczuciu zawierający jakby nutkę rumu. Szkoda, że dostępny jedynie w wielkich butlach 100 ml. i tylko w niszowych perfumeriach.

marialisa
marialisa

Dużo tańszy klon Escady Collection:) A do tego dostępny w sprzedaży. Znawcy odnajdą 10 róznic, cała reszta się zachywca lub ucieka w popłochu przed utnięciem w miodzie i syropie z kandyzowanych owoców.

zielona
zielona

Oda do miodu. Akacjowego, może lipowego - czyli dość łagodnego i słodkiego w smaku i zapachu. W głębi garść suszonych owoców [nuta bardzo apetyczna, znana choćby z Automne Micallef], w bazie kremowa i świetnie współgrająca z miodem - ambra. Zapach dość prosty i jednostajny, ale mimo wszystko dający dużo radości i błogości. Piękny flakon.

Botrytis by Ginestet 4.15 out of 5 based on 43 ratings and 11 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ginestet Botrytis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ginestet Botrytis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Botrytis marki Ginestet. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Botrytis marki Ginestet reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Molinard Habanita Givenchy Organza Indecence Donna Karan Black Cashmere Thierry Mugler Alien Sunessence Edition Limitee 2011 Or d`Ambre Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Fendi Fendi Theorema Thierry Mugler Innocent Dior Midnight Poison Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Escada Escada Collection Dior Poison Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka M. Micallef Gaiac Juliette Has A Gun Lady Vengeance Laura Biagiotti Venezia L`Artisan Parfumeur Dzing! Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Estée Lauder Sensuous Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Yves Rocher Nature Millenaire