Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Happy Hour Women Gin Tonic dla kobiet

Happy Hour Women Gin Tonic dla kobiet

tropikalny

Happy Hour Women marki Gin Tonic to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Happy Hour Women został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są kiwi, marakuja i pomarańcza; nutami serca są róża, lotos i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i piżmo.

Kiwi Marakuja Pomarańcza

Róża Lotos Jaśmin

Drzewo sandałowe Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Happy Hour Women by Gin Tonic.

Happy Hour Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gin Tonic Happy Hour Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gin Tonic Happy Hour Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Happy Hour Women marki Gin Tonic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Happy Hour Women marki Gin Tonic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow after Dark Emanuel Ungaro Apparition Sun Elizabeth Arden Sunflowers Aqaba Jewels of Blu Banana Republic Jade Rampage Blue Eyes Andy Warhol Marilyn Rouge Tocca Giulietta Girard Bali Sunrise L`Occitane en Provence Rose Neroli American Beauty True Delight Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh