Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Iris Poetico Giardino Dei Sensi dla kobiet

Iris Poetico Giardino Dei Sensi dla kobiet

tuberozowy

Iris Poetico marki Giardino Dei Sensi to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, bergamotka i kwiat pomarańczy; nutami serca są konwalia, hiacynt, tuberoza, jaśmin, gardenia i kwiat irysa; nutami bazy są białe piżmo, białe drzewa i ambra.

Mandarynka Bergamotka Kwiat pomarańczy

Konwalia Hiacynt Tuberoza Jaśmin Gardenia Kwiat irysa

Białe piżmo Białe drzewa Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris Poetico by Giardino Dei Sensi.

Iris Poetico Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Giardino Dei Sensi Iris Poetico, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Giardino Dei Sensi Iris Poetico, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris Poetico marki Giardino Dei Sensi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris Poetico marki Giardino Dei Sensi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Jette Joop Jette Isabella Rossellini Storia Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Morgan Light My Heart Collection Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Dorin Un Air de Paris Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Femme Sarantis B.U. Blossom Arno Sorel Jardins de Babel Women Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles Salvador Dali ITISLOVE Intense