Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Bespoke Gianni Campagna dla mężczyzn

Bespoke Gianni Campagna dla mężczyzn

Bespoke marki Gianni Campagna to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Bespoke został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są grejpfrut i pomarańcza; nutami serca są geranium, różowy pieprz i pieprz; nutami bazy są wetyweria, paczula i cedr virginia.

Grejpfrut Pomarańcza

Geranium Różowy pieprz Pieprz

Wetyweria Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bespoke by Gianni Campagna.

Bespoke Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianni Campagna Bespoke, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianni Campagna Bespoke, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bespoke marki Gianni Campagna. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bespoke marki Gianni Campagna reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna Intense Rochas Aquaman Nez a Nez Foret de Becharre Franck Olivier Forever for Him Linari Notte Bianca Cinq Mondes Rituel de Java Marc O`Polo Marc O`Polo Men Peter Andre Conditional Guerlain Chamade Pour Homme Nickel Enemy La Bouquetiere L'Aristocrate Xerjoff Nio