Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

In The Mood For Love Man Gianfranco Ferre dla mężczyzn

In The Mood For Love Man Gianfranco Ferre dla mężczyzn

In The Mood For Love Man Gianfranco Ferre dla mężczyzn Zdjęcia

In The Mood For Love Man marki Gianfranco Ferre to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. In The Mood For Love Man został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są lawenda, grejpfrut i pieprz; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, kardamon i kolendra; nutami bazy są paczula, cedr virginia i fasolka tonka.

Lawenda Grejpfrut Pieprz

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Kardamon Kolendra

Paczula Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In The Mood For Love Man by Gianfranco Ferre.

Elite Gentleman

In The Mood For Love Man Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Przyszedł razem z czarnym Jacomo. Po wszystkich przeczytanych opiniach w necie, po przepięknym flakonie oraz po opisie składników byłem pewien, że będzie znakomity, spodziewałem się nie wiadomo czego i nastawiłem się na niesamowitą, opisywaną przez innych użytkowników trwałość. Kupując tę wodę, nie otrzymujemy jednak nic takiego. Niestety. Przez pierwsze 3 minuty mamy powtórkę z Nuit Christiana Lacroix- otwarcie jest identyczne jak w tamtej wodzie, po czym zapach przechodzi w słodkawą, ziołowo- cytrusowo- koniakową mieszankę, którą, a to ci niespodzianka, znam bardzo dobrze. Identycznie bowiem pachnie, jak się okazuje, kopia tego zapachu- Elite Gentleman Avon, na dodatek flakon wody z Avonu ma również charakterystyczne gradienty, zupełnie jak dużo ładniejszy jednak flakon In the Mood. Na podziwianiu ładnego flakonu mój zachwyt po zakupie się jednak skończył, bo zapach nie oferuje nic ponad średnią rynkową, na dodatek wyższa 3 x od kopii z Avonu cena jest zupełnie n i e u z a s a d n i o n a bo Gianfranco Ferre wbrew tym wszystkim opiniom z netu, które wychwalają jego długotrwałość, pachnie (o zgrozo!) krócej niż Elite Gentleman i ma równie słabą projekcję. Całość w okolicach 3-4 godzin max. Dużo szumu o nic i tyle. Szkoda:-(

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre In The Mood For Love Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre In The Mood For Love Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In The Mood For Love Man marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In The Mood For Love Man marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Sonia Rykiel Rykiel Woman The Body Shop Cinnamon Spice Perfume Oil Les Nereides Oriental Lumpur Penhaligon`s LP No.9 for Men Davidoff Hot Water Avon Rare Rubies Sahlini Parfums Femininde Perry Ellis Perry Black for Him Essentially Me Amber Tesori d`Oriente Aegyptus Serge Lutens La Myrrhe SoOud Hajj