Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

In The Mood For Love Gianfranco Ferre dla kobiet

In The Mood For Love Gianfranco Ferre dla kobiet

Mam: 8 Miałem: 4 Chcę: 8 Ukochany zapach: 1

In The Mood For Love Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia In The Mood For Love Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia In The Mood For Love Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia In The Mood For Love Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia In The Mood For Love Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia

In The Mood For Love marki Gianfranco Ferre to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. In The Mood For Love został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurice Roucel. Perfumy zawierają takie składniki, jak gorzka pomarańcza, magnolia, róża, nuty drzewne i ambra.

Gorzka pomarańcza Magnolia Róża Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In The Mood For Love by Gianfranco Ferre.

All For Love
Legend Pour Femme
Rare Pearls

In The Mood For Love Recenzje Perfum

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

Jeśli zapach może mieć kolor to te perfumy są zdecydowanie białe. Piękny, po prostu piękny, delikatny, muskający nos kobiecy zapach, który swoją urodę zawdzięcza subtelnej projekcji i dobrze dobranym nutom. O ileż ładniejszy od wersji męskiej, nijakiej i pospolitej. Choć w głowie mam wiele skojarzeń z innymi zapachami, najbliżej chyba tej wodzie do avonowego Rare Pearls, chyba przez magnolię, która gra tu pierwsze skrzypce i wokół której osnuta jest całość. Pozostałe składniki , oprócz ewidentnie obecnej pomarańczy w otwarciu, tworzą tylko tło dla magnolii i choć zapach przez to może wydawać się nieco liniowy, to ja nie mam nic przeciwko temu. Innym skojarzeniem jest kremowe mydło Dove. Podobna woń przywodząca na myśl czystość, świeżość i biel. Trwałość jest ponadprzeciętna, projekcja delikatna, ale na pewno nie bliskoskórna.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Cudo w mainstreamie. Piękno, ale takie niewymuszone, bardzo subtelne,eteryczne,kremowe, łagodne, tak uzależniające.
Pamiętam do dziś moment poznania tego wyjątkowego zapachu.
Tak mleczny, kremowo-mleczny i magnolie, kocham magnolie.
Ten zapach to ideał kremowej magnolii w mainstreamie.
Komfort, czystość, prostota, wdzięk, wypielęgnowana skóra.
Biel, ecru, pastelowy róż i seledynowość, pastele dają znać o sobie, gdy rozkwita magnolia.
Minimalistyczna, piękna sukienka, idealnie rozłożona zastawa,biały bądź kremowy obrus, bukiet najpiękniejszych kwiatów, polana, jacht, dużo jachtów, przystań, Grecja, małe greckie miasteczko, ewolucja wyobrażeń, obrazów.

Kremowa pastelowość magnolii, mleczność drzewa sandałowego miękkość duetu, taniec.

Didithy
Didithy

Amanda pięknie wyraziła to, czego ja bym nie potrafiła. Dokłądnie,chyba własnie ten konkret urzekl mnie In The Mood For Love.
Moim zdaniem dość nietypowy. Nie pasuje mi tu nazwa. Powinna być bardziej zadziorna, koarzyć się z przebojową dziewczyną, wiedzącą czego chce.
Przepięknie uwydatniona gorzka pomarańcza w nieprzeszkadzającym otoczeniu.

amanda
amanda

Konkretny kwiatowo owocowy zapach, nie jakiś tam blady,anemiczny z typu"jestem,ale nie wiem po co"
Piękny rześko słodki pomarańczowo mandarynkowy zimny sok ,wypity w upał.
Tak kojarzy mi się ten zapach.
Początek niezwykle energetyczny stawiający na nogi w koszmarne upały jak nie tyle dziś ,ale obecnie.
Po cytrusowej,choć szkoda,że tak krotkiej ekspansji pojawia się kwiatowy aromat magnoli i róży z niewielkim dodatiem drzewa sandałowego.
Nieskomplikowany,ale raczej lekki, nikomu niedoskwierający zapach.

katibak
katibak

wyrażnie czuć gorzka pomarańczę, póżniej zapach zanika i przeistacza się w lekki powiew delikatnych kwiatów

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre In The Mood For Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre In The Mood For Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In The Mood For Love marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In The Mood For Love marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Burberry London Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Hermes Le Jardin de Monsieur Li Britney Spears Believe Yves Saint Laurent Baby Doll Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Hermes Elixir des Merveilles Guerlain Idylle Yves Saint Laurent Cinema Prada Infusion d'Iris Ghost Ghost Custo Barcelona Custo Barcelona Lolita Lempicka Si Lolita Serge Lutens Gris Clair Molinard Habanita L'Esprit Cartier Le Baiser Du Dragon Cacharel Liberte Moschino Cheap & Chic Chic Petals Jil Sander Sensual Jil