Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Gianfranco Ferre dla kobiet i mężczyzn

Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Gianfranco Ferre dla kobiet i mężczyzn

Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Gianfranco Ferre dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gianfranco Ferre Bergamotto Marino marki Gianfranco Ferre to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gianfranco Ferre Bergamotto Marino został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są czarna porzeczka, melon i bergamotka; nutami serca są neroli, konwalia i egipski jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo, mech dębowy i mahoń.

Czarna porzeczka Melon Bergamotka

Neroli Konwalia Egipski jaśmin

Ambra Piżmo mech dębowy Mahoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gianfranco Ferre Bergamotto Marino by Gianfranco Ferre.

Tuscan Soul
Wave Musk

Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Nie podoba mi się ten zapach. Jest ostry i ta cecha jest bardzo irytująca, drażniąca.
Bergamotka, neroli, kwiat pomarańczy, piżmo - to głównie wyczuwalne składniki, spore podobieństwo do Tuscan Soul, ale TS o wiele lepszy, subtelniejszy, bardziej przejrzysty.

Raw
Raw

To nie jest unisex, przynajmniej w moim mniemaniu. Nosząc ten zapach czułem się jak gdybym ubrał się w czerwone damskie buty na obcasie. Miałem nawet ochotę wylać tę wodę do ubikacji celem opróżnienia szklanego flakonika.
Ostatecznie fiolka trafiła w ręce dziewczyny. Na jej skórze woda ta pachnie świetnie. Kwiatowo i zadziornie. Świeżo, ale wyraziście. Ależ byłem zaskoczony, diametralna zmiana odbioru tego zapachu z mojej strony.

monika690
monika690

Zaraz po aplikacji zapach jest mocno koloński, silnie wyczuwalny jest kwiat pomarańczy, następnie się uspokaja i czuć delikatne kwiaty z jakąś dziwną nutą, której nie potrafię określić. Czy to jest zapach unisex, w założeniu tak, ale ci prawdziwi faceci będą kręcić nosem, że damski. Polecam jako "odświeżacz" na lato i bardzo ciepłe dni. Trwałość jako wody kolońskiej całkiem przyzwoita.

Aleksandra
Aleksandra

Chłodny, gorzki ,czysty, koloński, mało ekspansywny, nie narzucający się. Sprawdził się przy temp.20 stopni, przyjemnie odswieżał i wibrował na skórze.Osoby lubiące typowo kobiece, kwiatowe zapachy mogą czuc się zawiedzione bądź przeciwnie uwiedzione odmiennoscią:-)
Kojarzy mi się z bielą bądź ecru, przypuszczam , że mógłby świetnie komponowac z lnianym lub jedwabnymi ubraniami.

yhmmma
yhmmma

Bardzo ładna i delikatna kompozycja. Czy unisex pełną parą ? - dla mnie raczej kobiecy zapach. Może to za sprawą dużej ilości kwiatów, które tam wyczuwam, chociaż nuta kolońska jest gdzieś w tle. W każdym razie nie czuję się dobrze nosząc go. Cena rewelacyjna jak na taką pojemność. Kobietom w mojej rodzinie się jak najbardziej podoba, ale u mnie marnie wypada trwałość bo po 5h już go nie czułem ;/ Na ciepłą porę na pewno się nada. Jak ktoś lubi kompozycje kwiatowe to myślę, że warto przetestować.

vertigo
vertigo

Czyżbym właśnie znalazła idealny jaśmin?
Dodajmy: jaśmin w wersji letniej / świeżej.
Zapach podobny do Fleur Cherie, Catch...Me, Scarlett, jednak lepszy od każdego z nich.

Lżejszy, bardziej eteryczny, powietrzny, koloński - a wciąż - kwiatowy. Uroczy jaśmin egipski, delikatnie słodki, trochę cierpki od neroli, kwiaty rzucone na bergamotkową wodę.
Żałuję, że nie wyczuwam czarnej porzeczki ani mchu dębowego, ale i tak jestem oczarowana.
Po raz kolejny okazuje się, że proste rozwiązania są najbardziej skuteczne... dla mnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gianfranco Ferre Bergamotto Marino marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gianfranco Ferre Bergamotto Marino marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Cartier Declaration d'Un Soir L`Occitane en Provence Eau des Baux CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Michal Szulc Sale Perfume 01 Montale Red Vetyver Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Gucci Envy for Men Yves Saint Laurent Body Kouros Lalique Hommage a L'Homme Thierry Mugler Mugler Cologne Cartier Declaration Essence Lubin Idole Eau de Parfum Zirh Ikon Caron Pour Un Homme de Caron Tom Ford Sahara Noir Frederic Malle Musc Ravageur Oriflame Architect Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Thierry Mugler A*Men