Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre dla kobiet

Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre dla kobiet

żółtych kwiatów

Gianfranco Ferre marki Gianfranco Ferre to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gianfranco Ferre został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są kolendra, tuberoza, kwiat pomarańczy, jaśmin, hiacynt, ylang-ylang, konwalia i bergamotka; nutami serca są wiciokrzew, goździk (roślina), mandarynka, orchidea, korzeń irysa, kwiat pomarańczy, róża i narcyz; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, benzoes, cywet i cedr.

Kolendra Tuberoza Kwiat pomarańczy Jaśmin Hiacynt Ylang-ylang Konwalia Bergamotka

Wiciokrzew Goździk (roślina) Mandarynka Orchidea Korzeń irysa Kwiat pomarańczy Róża Narcyz

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Benzoes Cywet Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gianfranco Ferre by Gianfranco Ferre.

Carolina Herrera

Gianfranco Ferre Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

W otwarciu wyraźnie wyczuwam ylang, hiacynt, żonkil, gożdziki róże jaśmin, konwalie podkręcone cywetem. Wszystko doskonale wymieszane na gładki szlachetny kryształ. A właściwie wyszlifowane jak złoto najlepszej próby!
Złoto biały słodki miękki bukiet, kuszący animalnym pazurem cywetu jak hollywoodzka diwa odziana w długą suknię z mięsistej kremowej satyny narzuconej na gołe wypielęgnowane ciało, wyrażnie widać idealne kształty. Aha, złoty włos ściele się oczywiście na plecach jak u anioła...upadłego a może i nie? Diwa stoi sama w świetle zachodzącego słońca, pozuje, ciągle z reszta ale zawsze z klasą.
Polecam, ale tylko wielbicielom białych kwiatów w wydaniu hollywoodzkim :)
Romantyczna ciepła gęsta kwiatowa kompozycja, pełna gracji wdzięku i seksapilu, przy tym calkiem dziś noszalna bo w bazie już w miarę swieza a nawet lekka. Trwałość srednia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gianfranco Ferre marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gianfranco Ferre marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Gold Princesse Marina De Bourbon Nuit Des Bourbon Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Lancetti Lancetti Mood Woman Domenico Caraceni Loren Guerlain Terracotta Voile d'Ete Montale Intense Tiare Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Profumi del Forte Roma Imperiale Annayake Miyabi Woman Anucci Anucci Femme Jean Paul Gaultier Classique X Extrait