Marki » F-H » szyprowe « Grupy

GFF Donna Gianfranco Ferre dla kobiet

GFF Donna Gianfranco Ferre dla kobiet

GFF Donna marki Gianfranco Ferre to szyprowe perfumy dla kobiet. GFF Donna został wydany w 1998 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michele Saramito. Nutami głowy są lawenda, szałwia muszkatołowa, bergamotka i cytryna; nutami serca są cynamon, fiołek, frezja, jaśmin, ylang-ylang, róża i kardamon; nutami bazy są miód, drzewo sandałowe, fasolka tonka, paczula, głóg, wanilia i cedr.

Lawenda Szałwia muszkatołowa Bergamotka Cytryna

Cynamon Fiołek Frezja Jaśmin Ylang-ylang Róża Kardamon

Miód Drzewo sandałowe Fasolka tonka Paczula Głóg Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about GFF Donna by Gianfranco Ferre.

GFF Donna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre GFF Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre GFF Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum GFF Donna marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu GFF Donna marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Avon Perceive for Men Solange Azagury-Partridge Cosmic Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Clarins Eau Dynamisante Jovoy Paris Chypre Ralph Lauren Polo Crest D.S. & Durga M'Head Reds Amway Quixotic Daniel Vaudd Mens Rea Anucci Anucci Men Atelier Cologne Grand Neroli Mansfield Piazzetta di Portofino  Fragranza Classica