Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

GF Ferre Bluemusk Gianfranco Ferre dla kobiet i mężczyzn

GF Ferre Bluemusk Gianfranco Ferre dla kobiet i mężczyzn

GF Ferre Bluemusk marki Gianfranco Ferre to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. GF Ferre Bluemusk został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są ananas, czarna porzeczka, melon, piżmo, bergamotka i tangeryna; nutami serca są lawenda, piżmo, fiołek i jaśmin; nutami bazy są paczula, wetyweria, mahoń i ambra.

Ananas Czarna porzeczka Melon Piżmo Bergamotka Tangeryna

Lawenda Piżmo Fiołek Jaśmin

Paczula Wetyweria Mahoń Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about GF Ferre Bluemusk by Gianfranco Ferre.

GF Ferre Bluemusk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum GF Ferre Bluemusk marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu GF Ferre Bluemusk marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan Black Cashmere Burberry Body Tender Moschino Glamour Laura Biagiotti Roma per Uomo Cacharel Liberte Hermes L’Ambre des Merveilles Donna Karan DKNY Lanvin Oxygene Alberta Ferretti Alberta Ferretti Korloff Paris Kn°II Korloff Paris Kn°III Paul Smith Portrait for Women John Richmond John Richmond Eau de Parfum Halloween Halloween Fever Moschino Cheap & Chic Chic Petals Kenzo Summer by Kenzo Dolce&Gabbana D&G Feminine Gianfranco Ferre In The Mood For Love Stella McCartney Stella in Two Peony Dolce&Gabbana L`eau The One