Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

GF Ferre Bluemusk Gianfranco Ferre dla kobiet i mężczyzn

GF Ferre Bluemusk Gianfranco Ferre dla kobiet i mężczyzn

GF Ferre Bluemusk marki Gianfranco Ferre to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. GF Ferre Bluemusk został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są ananas, czarna porzeczka, melon, piżmo, bergamotka i tangeryna; nutami serca są lawenda, piżmo, fiołek i jaśmin; nutami bazy są paczula, wetyweria, mahoń i ambra.

Ananas Czarna porzeczka Melon Piżmo Bergamotka Tangeryna

Lawenda Piżmo Fiołek Jaśmin

Paczula Wetyweria Mahoń Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about GF Ferre Bluemusk by Gianfranco Ferre.

GF Ferre Bluemusk Recenzje Perfum

GF Ferre Bluemusk by Gianfranco Ferre 3.67 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum GF Ferre Bluemusk marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu GF Ferre Bluemusk marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cerruti CerrutiSi Donna Karan Black Cashmere Moschino Glamour Jesus Del Pozo Halloween Laura Biagiotti Roma per Uomo Cacharel Liberte Hermes L’Ambre des Merveilles Donna Karan DKNY Alberta Ferretti Alberta Ferretti Korloff Paris Kn°II Korloff Paris Kn°III Jesus Del Pozo Halloween Fever Dolce&Gabbana D&G Feminine Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Moschino Cheap & Chic Chic Petals Kenzo Summer by Kenzo Stella McCartney Stella in Two Peony Gianfranco Ferre In The Mood For Love Jil Sander Sensual Jil Dolce&Gabbana L`eau The One