Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ferre Rose Diamond Limited Edition Gianfranco Ferre dla kobiet

Ferre Rose Diamond Limited Edition Gianfranco Ferre dla kobiet

Mam: 1

ozonowy
Ferre Rose Diamond Limited Edition Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia Ferre Rose Diamond Limited Edition Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia

Ferre Rose Diamond Limited Edition marki Gianfranco Ferre to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ferre Rose Diamond Limited Edition został wydany w 2008 roku. Ferre Rose Diamond Limited Edition stworzyli Alexandra Jouet i Francis Kurkdjian. Nutami głowy są arbuz, czerwone jabłko, brzoskwinia i mandarynka; nutami serca są neroli, róża, gardenia i frezja; nutami bazy są cedr, drzewo sandałowe, wanilia i ambra.

Arbuz Czerwone jabłko Brzoskwinia Mandarynka

Neroli Róża Gardenia Frezja

Cedr Drzewo sandałowe Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ferre Rose Diamond Limited Edition by Gianfranco Ferre.

Ferre Rose Diamond Limited Edition Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre Ferre Rose Diamond Limited Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ferre Rose Diamond Limited Edition marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ferre Rose Diamond Limited Edition marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 Lanvin Eclat d’Arpège Guerlain My Insolence Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Avon Treselle Seduction Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Profumum Roma Acqua e Zucchero Victoria`s Secret Back to Pink Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Vera Wang Rock Princess Ulric de Varens Lily Prune Love Story Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete