Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Ferre Rose Gianfranco Ferre dla kobiet

Ferre Rose Gianfranco Ferre dla kobiet

ozonowy
wodny
Ferre Rose Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia Ferre Rose Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia Ferre Rose Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia

Ferre Rose marki Gianfranco Ferre to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ferre Rose został wydany w 2007 roku. Ferre Rose stworzyli Alexandra Jouet i Francis Kurkdjian. Nutami głowy są granat, mandarynka, brzoskwinia i arbuz; nutami serca są kwiat pomarańczy, japońska gardenia, frezja, hiacynt wodny i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia i cedr.

Granat Mandarynka Brzoskwinia Arbuz

Kwiat pomarańczy Japońska gardenia Frezja Hiacynt wodny Róża

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ferre Rose by Gianfranco Ferre.

Anna Sui Fairy Dance Secret Wish

Ferre Rose Recenzje Perfum

Tam
Tam

Solidna dawka róży, bezsprzecznie. Na mnie od samego otwarcia do końca brzmienia. Na odzieży jest jej jeszcze więcej, niż na skórze. Róża w różanym ogrodzie, jedyna i nie dopuszczająca innych do głosu. Dla fanek róży z pewnością pozycja do poznania i zapamiętania. Po traumie, jaką sprawiła mi Tea Rose długo nie sięgałam po różane zapachy, aż skusił mnie Kurkdjian i dobrze. Nie ma tu tej niemiłej nuty starej wody w wazonie i pachnie przede wszystkim kwiat róży, a nie jej łodygi. Trochę monotonny to zapach, nie sprawi żadnej niespodzianki, ale też nie wywinie niespodziewanego i przykrego "kuku". Zapach poprawny, sympatyczny, dobrze skrojony.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre Ferre Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre Ferre Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ferre Rose marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ferre Rose marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Mariage Guerlain Samsara Eau de Toilette Calvin Klein Eternity Yves Rocher Yria Avon Today Yves Rocher Shafali Fleur Rare Givenchy Organza Private Collection Jasmine White Moss Calvin Klein Eternity Summer 2009 Lalique Fleur de Cristal Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette Bottega Veneta Knot Guerlain Shalimar Parfum Initial Yves Saint Laurent Cinema Calvin Klein Obsession Night Woman Atelier des Ors Aube Rubis L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe Laura Biagiotti Tempore Uomo