Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Essence d’eau Gianfranco Ferre dla kobiet

Essence d’eau Gianfranco Ferre dla kobiet

żółtych kwiatów
Essence d’eau Gianfranco Ferre dla kobiet Zdjęcia

Essence d’eau marki Gianfranco Ferre to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Essence d’eau został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, fiołek i jeżyna; nutami serca są jaśmin, róża i narcyz; nutami bazy są ambra, piżmo i wanilia.

Kwiat pomarańczy Fiołek Jeżyna

Jaśmin Róża Narcyz

Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Essence d’eau by Gianfranco Ferre.

Essence d’eau Recenzje Perfum

amanda
amanda

Pierwsze skojarzenie - ciepła,żółta mimoza.
Taka żółciutka troszkę dusznawa,pięknie się prezentująca mimoza,którą często zbierałam dawniej pod koniec lata. |
Pięknie przyozdabia mieszkanie stojąc w wazonie i przypominając o uciekającym coraz szybciej lecie.
Dla mnie to zapach na wskroś mimozowy,do tego jeszcze żółty kolor flakonu i perfum, jest jak delikatny pyłek,który z czasem sypie się z tego kwiecia przypominając o kruchości wszystkiego.
Lubię żółte kwiaty,pełne słońca,życiodajnej energii kwitnące pod koniec lata,mające troszkę nostalgii,bo lato za chwilkę odejdzie.
Naprawdę ciekawy,nieoklepany zapach,kojarzący mi się jeszcze z perfumami z pierwszej połowy 90-tych lat.
"Mimozami jesień się zaczyna.."

kasienka
kasienka

Ten zapach skierowany jest przede wszystkim do milosnikow zoltych kwiatow.
Na mojej skorze otwiera sie zonkilami i gestym miodem. Dopiero po chwili wyczuwam wyraznie roze.
Nie jestem ich zwolenniczka,ale w tym wypadku zupelnie nie przeszkadza mi polaczenie rozy z pomarancza i czarna porzeczka.
Nie jest to jednak elegancki zapach.
Nie jest rowniez tak szykowny i wyrafinowany jak Gianfranco Ferre GF z 1984roku.
To zapach delikatnie kwiatowy.
Zonkile, fiolki, narcyze w towarzystwie slodkiego miodu.
Na mojej skorze utrzymuje sie okolo 5 godzin.
Uzywalabym ich zdecydowanie latem, a scislej mowiac
w letnie wieczory.
Polecam do przetestowania.

basia88
basia88

Zapach dla dojrzalszych kobiet moim zdaniem. Bardzo starodawny, wręcz mierzi w nosie. Nie jestem zachwycona tą kombinacją kwiatowo pudrową. Oddam próbkę babci. Rzeczywiście jest taki złocisty. Narcyz mocno wyczuwalny. Kombinacja z różą i jaśminem chyba daje taki babciny efekt.

monika690
monika690

Zapach przepiękny, ciepły, kwiatowy, lekko pudrowy z wyraźną nutą bursztynu i narcyza.Dla mnie to zapach na słoneczną jesień. Niektórzy twierdzą, że podobny do Poeme, faktycznie ten sam typ zapachu, tylko że Essense d'eau jest nieco łagodniejsze ale bardzo trwałe. Miłośniczki kwiatowych woni będą zadowolone.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre Essence d’eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre Essence d’eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Essence d’eau marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Essence d’eau marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Lalique Amethyst Joop! Joop! Femme Lolita Lempicka Si Lolita Moschino Moschino Calvin Klein Obsession Madonna Truth or Dare The Different Company Sublime Balkiss Hermes Elixir des Merveilles Annick Goutal Songes Dolce&Gabbana Sicily Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Joop! Joop! Le Bain Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel ScentStory 24 Gold M. Micallef Gaiac Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Sisley Soir de Lune Lancome Tresor Midnight Rose Christian Dior Poison