Marki » F-H » aromatyczno - wodne « Grupy

Acqua Azzurra Gianfranco Ferre dla mężczyzn

Acqua Azzurra Gianfranco Ferre dla mężczyzn

ozonowy
Acqua Azzurra Gianfranco Ferre dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Azzurra Gianfranco Ferre dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Azzurra Gianfranco Ferre dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Azzurra Gianfranco Ferre dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Azzurra Gianfranco Ferre dla mężczyzn Zdjęcia Acqua Azzurra Gianfranco Ferre dla mężczyzn Zdjęcia

Acqua Azzurra marki Gianfranco Ferre to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Acqua Azzurra został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mark Buxton. Nutami głowy są bergamotka, kwiat pomarańczy i lawenda; nutami serca są róża, liść fiołka i imbir; nutami bazy są paczula i drzewo gwajakowe.

Bergamotka Kwiat pomarańczy Lawenda

Róża Liść fiołka Imbir

Paczula Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Azzurra by Gianfranco Ferre.

Acqua Azzurra Recenzje Perfum

Acqua Azzurra by Gianfranco Ferre 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gianfranco Ferre Acqua Azzurra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gianfranco Ferre Acqua Azzurra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Azzurra marki Gianfranco Ferre. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Azzurra marki Gianfranco Ferre reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Carolina Herrera Herrera Aqua Comptoir Sud Pacifique Aqua Motu Eau de Toilette Nautica Oceans Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Compagnia Delle Indie Europe Mediterranean Breeze Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 1 Corine de Farme Longboard SunSet Bella Bellissima Perfect Man Alternative L`Occitane en Provence Verdon Nautica Pure Nautica Bath and Body Works Ocean Tommy Bahama Set Sail Martinique