Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Woman GianMarco Venturi dla kobiet

Woman GianMarco Venturi dla kobiet

wodny
Woman GianMarco Venturi dla kobiet Zdjęcia Woman GianMarco Venturi dla kobiet Zdjęcia Woman GianMarco Venturi dla kobiet Zdjęcia

Woman marki GianMarco Venturi to kwiatowe perfumy dla kobiet. Woman został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gilles Romey. Nutami głowy są frezja, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są irys, biały lotos, głóg i nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo i heliotrop.

Frezja Grejpfrut Bergamotka

Irys Biały lotos Głóg Nuty kwiatowe

Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woman by GianMarco Venturi.

Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum GianMarco Venturi Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu GianMarco Venturi Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woman marki GianMarco Venturi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woman marki GianMarco Venturi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Cool Water Ocean Radiance L`Erbolario Magnolia Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Roja Dove Scandal Fragrances of Ireland Connemara Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Sarah Horowitz Parfums Perfect Love B Never Too Busy To Be Beautiful B Scent Ulric de Varens Varens Original French Sweets Henri Bendel Jasmine & Tuberose Henri Bendel Rare Mimosa Principessa Beauty Bellocia