Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Woman GianMarco Venturi dla kobiet

Woman GianMarco Venturi dla kobiet

Woman GianMarco Venturi dla kobiet Zdjęcia Woman GianMarco Venturi dla kobiet Zdjęcia Woman GianMarco Venturi dla kobiet Zdjęcia

Woman marki GianMarco Venturi to kwiatowe perfumy dla kobiet. Woman został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Gilles Romey. Nutami głowy są frezja, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są irys, biały lotos, głóg i nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo i heliotrop.

Frezja Grejpfrut Bergamotka

Irys Biały lotos Głóg Nuty kwiatowe

Piżmo Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woman by GianMarco Venturi.

Woman Recenzje Perfum

Woman by GianMarco Venturi 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum GianMarco Venturi Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu GianMarco Venturi Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woman marki GianMarco Venturi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woman marki GianMarco Venturi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yardley April Violets Christian Dior Dior Passage No.4 Korloff Paris Kn°I Cafe Parfums Cafe Green Aftelier Lumiere Lancome Miracle Tendre Voyage Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Lolita Lempicka Eau de Desir Loriblu Sensual Seduction Woman Oriflame Lucia O Boticario Floratta in Lilac Oscar de la Renta Oscar Latin Light