Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

GMV Donna GianMarco Venturi dla kobiet

GMV Donna GianMarco Venturi dla kobiet

GMV Donna marki GianMarco Venturi to kwiatowe perfumy dla kobiet. GMV Donna został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są frezja, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są jaśmin i lilia wodna; nutami bazy są drzewo sandałowe, kadzidło, piżmo i nuty drzewne.

Frezja Brzoskwinia Bergamotka

Jaśmin Lilia wodna

Drzewo sandałowe Kadzidło Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about GMV Donna by GianMarco Venturi.

GMV Donna Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum GianMarco Venturi GMV Donna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu GianMarco Venturi GMV Donna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum GMV Donna marki GianMarco Venturi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu GMV Donna marki GianMarco Venturi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Very Irresistible Rose Centifolia de Châteauneuf de Grasse 2006 Parfums DelRae Amoureuse Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Cattier Eau de Mai Pupa Very Flower Rosa Frederic Malle Lys Mediterranee Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Valentino Rock`n Dreams Calypso Christiane Celle Calypso Rose Daisy Fuentes Dianoche Night Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Jean Patou Divine Folie