Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

GMV 2001 GianMarco Venturi dla mężczyzn

GMV 2001 GianMarco Venturi dla mężczyzn

GMV 2001 GianMarco Venturi dla mężczyzn Zdjęcia GMV 2001 GianMarco Venturi dla mężczyzn Zdjęcia

GMV 2001 marki GianMarco Venturi to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. GMV 2001 został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka, grejpfrut, bergamotka i litsea cubeba; nutami serca są kolendra, eukaliptus, imbir i geranium; nutami bazy są piżmo, drzewo gwajakowe i cedr.

Lima Mandarynka Grejpfrut Bergamotka Litsea cubeba

Kolendra Eukaliptus Imbir Geranium

Piżmo Drzewo gwajakowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about GMV 2001 by GianMarco Venturi.

GMV 2001 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum GianMarco Venturi GMV 2001, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu GianMarco Venturi GMV 2001, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum GMV 2001 marki GianMarco Venturi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu GMV 2001 marki GianMarco Venturi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Salvador Dali Le Roy Soleil Homme L`Occitane en Provence Notre Flore Cedar Il Profvmo Touaregh Aveda Yatra Saint Amour Si Pure Pour Homme Mark Buxton Sounds & Visions Le Labo Bergamote 22 Memo Moon Safari Annick Goutal Ninfeo Mio D.S. & Durga Juniper Smell Bent Brussels Sprouted Jeanne Arthes CO2 Extreme