Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ghost Summer Moon Ghost dla kobiet

Ghost Summer Moon Ghost dla kobiet

Ghost Summer Moon marki Ghost to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ghost Summer Moon został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Louis Grauby. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, brzoskwinia, jabłko, bergamotka i cytryna; nutami serca są frezja, aksamitka, lotos i róża; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Jabłko Bergamotka Cytryna

Frezja Aksamitka Lotos Róża

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ghost Summer Moon by Ghost.

Feminine

Ghost Summer Moon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ghost Ghost Summer Moon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ghost Ghost Summer Moon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ghost Summer Moon marki Ghost. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ghost Summer Moon marki Ghost reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gabriela Sabatini Bolero Hugo Boss Femme Naomi Campbell Cat Deluxe Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Avon Dreamlife Bouquet Diesel Diesel Zero Plus Feminine Candie`s Candie`s Luxe Otto Kern Signature Women Egofacto Fool For Love Oriflame The Babes Passion Berry Faberlic You Nova Dream Madonna Nudes 1979 Sensual