Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ghost Summer Moon Ghost dla kobiet

Ghost Summer Moon Ghost dla kobiet

Ghost Summer Moon marki Ghost to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ghost Summer Moon został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Louis Grauby. Nutami głowy są mandarynka, liść czarnej porzeczki, brzoskwinia, jabłko, bergamotka i cytryna; nutami serca są frezja, aksamitka, lotos i róża; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Mandarynka Liść czarnej porzeczki Brzoskwinia Jabłko Bergamotka Cytryna

Frezja Aksamitka Lotos Róża

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ghost Summer Moon by Ghost.

Feminine

Ghost Summer Moon Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ghost Ghost Summer Moon, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ghost Ghost Summer Moon, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ghost Summer Moon marki Ghost. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ghost Summer Moon marki Ghost reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Clarins Par Amour Toujour Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise Bill Blass Couture 1 Aftelier Cassis Avon Avon Jet Femme Honore des Pres Love Coco Amway Sun Dapples Victoria`s Secret Sweet Temptation Escada Taj Sunset