Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Ghost Sheer Summer Ghost dla kobiet

Ghost Sheer Summer Ghost dla kobiet

Ghost Sheer Summer marki Ghost to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Ghost Sheer Summer został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są biała brzoskwinia, ananas, Śliwka, groszek pachnący i jabłko; nutami serca są jaśmin i frezja; nutami bazy są ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Biała brzoskwinia Ananas Śliwka Groszek pachnący Jabłko

Jaśmin Frezja

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ghost Sheer Summer by Ghost.

Ghost Sheer Summer Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ghost Ghost Sheer Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ghost Ghost Sheer Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ghost Sheer Summer marki Ghost. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ghost Sheer Summer marki Ghost reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Gio Carolina Herrera 212 Splash for Women Ghost Ghost Summer Moon Etro Benetroessere Resort La Perla J`Aime Precious Edition MDCI Parfums Peche Cardinal Morgane le Fay Yellow Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche Franck Olivier Sun Java for Women Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian S. Cute Les poupées Love Kyoto HIROKO Next Just Pink Bloom