Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ghost Serenity Ghost dla kobiet

Ghost Serenity Ghost dla kobiet

Miałem: 1

Ghost Serenity marki Ghost to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Ghost Serenity został wydany w 2003 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są kolendra, zielone liście i bergamotka; nutami serca są piwonia, herbata i konwalia; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, mech dębowy i białe piżmo.

Kolendra Zielone liście Bergamotka

Piwonia Herbata Konwalia

Fasolka tonka Ambra mech dębowy Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ghost Serenity by Ghost.

Ghost Serenity Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ghost Ghost Serenity, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ghost Ghost Serenity, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ghost Serenity marki Ghost. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ghost Serenity marki Ghost reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Calvin Klein Eternity Purple Orchid Carolina Herrera Carolina Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Alviero Martini 1a Classe Woman Olivier Strelli The World Is Wonderful Yllozure Yllozuria Keiko Mecheri Peau de Peche Adidas Adidas Pure Energy Azagury Azagury Shania Twain Shania Starlight Barbara Orbison Pretty Woman