Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Ghost Cherish Ghost dla kobiet

Ghost Cherish Ghost dla kobiet

Ghost Cherish marki Ghost to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ghost Cherish został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są zielone jabłko, frezja i różowy grejpfrut; nutami serca są różowy lotos, fiołek i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Zielone Jabłko Frezja Różowy grejpfrut

Różowy lotos Fiołek Róża

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ghost Cherish by Ghost.

Ghost Cherish Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ghost Ghost Cherish, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ghost Ghost Cherish, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ghost Cherish marki Ghost. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ghost Cherish marki Ghost reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Anna Sui Anna Sui Paul Smith Paul Smith Floral Bath and Body Works Japanese Cherry Blossom Lise Watier Capteur de Reves Nautica Nautica Bermuda Blue Calvin Klein Eternity Summer 2009 Loewe Aire Loco Fragonard Premier Peche Roger Vivier La Rose Ulric de Varens UDV Pour Elle