Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Ghost Cherish Ghost dla kobiet

Ghost Cherish Ghost dla kobiet

Ghost Cherish marki Ghost to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ghost Cherish został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są zielone jabłko, frezja i różowy grejpfrut; nutami serca są różowy lotos, fiołek i róża; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Zielone Jabłko Frezja Różowy grejpfrut

Różowy lotos Fiołek Róża

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ghost Cherish by Ghost.

Ghost Cherish Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ghost Ghost Cherish, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ghost Ghost Cherish, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ghost Cherish marki Ghost. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ghost Cherish marki Ghost reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Laura Givenchy My Couture L`Occitane en Provence Notre Flore Myrte Lancome Cyclades Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Estée Lauder Pleasures Baie Rose Peony Splash L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette DSH Perfumes Violetta di Murano (Italian Journey No. 4) Flirt! Flowerific Florascent Aqua Floralis Pivoine