Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Captivating Ghost dla kobiet

Captivating Ghost dla kobiet

Captivating Ghost dla kobiet Zdjęcia Captivating Ghost dla kobiet Zdjęcia

Captivating marki Ghost to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Captivating został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys, jaśmin, drzewo sandałowe, bergamotka, mandarynka, frezja, róża, magnolia, piwonia i gujawa.

Piżmo Irys Jaśmin Drzewo sandałowe Bergamotka Mandarynka Frezja Róża Magnolia Piwonia Gujawa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Captivating by Ghost.

Euphoria Spring Temptation

Captivating Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Ghost Captivating, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Ghost Captivating, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Captivating marki Ghost. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Captivating marki Ghost reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Dolce&Gabbana By Serge Lutens Iris Silver Mist Benetton B. United Jeans Man Stella Cadente Aqua Clean Wellness by Clean Harmony Revlon Fire & Ice Cool Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight Gap Close InStyle Sex in The City Seduce Bond No 9 Washington Square Nobile 1942 Anonimo Veneziano