Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Royal Secret II Germaine Monteil dla kobiet

Royal Secret II Germaine Monteil dla kobiet

cynamonowy

Royal Secret II marki Germaine Monteil to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Royal Secret II został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są cynamon, grejpfrut i cytryna; nutami serca są fiołek, jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Cynamon Grejpfrut Cytryna

Fiołek Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Secret II by Germaine Monteil.

Alambar

Royal Secret II Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Germaine Monteil Royal Secret II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Germaine Monteil Royal Secret II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Secret II marki Germaine Monteil. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Secret II marki Germaine Monteil reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Givenchy Amarige D'Amour La Perla J'Aime Pierre Cardin Emotion Christian Dior Dior Dior Miss Sixty Miss Sixty Rock Muse Gucci L'Arte di Gucci Police Pure Police Pure DNA Femme DSH Perfumes Parfum de Grasse Pascal Morabito Or Noir Avon Emprise Roberto Capucci Filly Novaya Zarya Russkie Uzori