Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Royal Secret Germaine Monteil dla kobiet

Royal Secret Germaine Monteil dla kobiet

Miałem: 1

Royal Secret marki Germaine Monteil to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Royal Secret został wydany w 1935 roku. Nutami głowy są lawenda, galbanum, bergamotka i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, fiołek, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia i wetyweria.

Lawenda Galbanum Bergamotka Cytryna

Kwiat pomarańczy Fiołek Konwalia Róża Geranium

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Secret by Germaine Monteil.

Royal Secret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Germaine Monteil Royal Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Germaine Monteil Royal Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Secret marki Germaine Monteil. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Secret marki Germaine Monteil reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 3 Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin Chanel Chance Eau Fraiche Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer CoSTUME NATIONAL Scent Intense Avon Anhelo Estée Lauder Aliage Menard Merefame Guerlain Sous le Vent Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Illume Happiology Sunshower Galimard Soir De Grasse