Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Royal Secret Germaine Monteil dla kobiet

Royal Secret Germaine Monteil dla kobiet

Miałem: 1

Royal Secret marki Germaine Monteil to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Royal Secret został wydany w 1935 roku. Nutami głowy są lawenda, galbanum, bergamotka i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, fiołek, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia i wetyweria.

Lawenda Galbanum Bergamotka Cytryna

Kwiat pomarańczy Fiołek Konwalia Róża Geranium

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Secret by Germaine Monteil.

Royal Secret Recenzje Perfum

Royal Secret by Germaine Monteil 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Germaine Monteil Royal Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Germaine Monteil Royal Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Secret marki Germaine Monteil. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Secret marki Germaine Monteil reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Yohji Yamamoto Yohji Essential Gucci Gucci No 3 Jean-Louis Scherrer Jean-Louis Scherrer Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Christian Dior Dior Dior La Perla Blue Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Jean Patou Adieu Sagesse Laura Ashley L'Eau Lancetti Madame