Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Royal Secret Germaine Monteil dla kobiet

Royal Secret Germaine Monteil dla kobiet

Miałem: 1

Royal Secret marki Germaine Monteil to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Royal Secret został wydany w 1935 roku. Nutami głowy są lawenda, galbanum, bergamotka i cytryna; nutami serca są kwiat pomarańczy, fiołek, konwalia, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, wanilia i wetyweria.

Lawenda Galbanum Bergamotka Cytryna

Kwiat pomarańczy Fiołek Konwalia Róża Geranium

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Royal Secret by Germaine Monteil.

Royal Secret Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Germaine Monteil Royal Secret, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Germaine Monteil Royal Secret, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Royal Secret marki Germaine Monteil. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Royal Secret marki Germaine Monteil reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Paco Rabanne Metal Gucci Gucci No 3 Chanel Chance Eau Fraiche Givenchy Ange ou Demon Tendre Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Printemps Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Esteban Classic Chypre Carthusia Fiori di Capri Sonoma Scent Studio Vintage Rose DSH Perfumes Parfum de Grasse Brut Parfums Prestige Aphrodisia