Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Elle d`Elissa Georges Stahl dla kobiet

Elle d`Elissa Georges Stahl dla kobiet

Mam: 1

Elle d`Elissa Georges Stahl dla kobiet Filmy
Elle d`Elissa Georges Stahl dla kobiet Zdjęcia Elle d`Elissa Georges Stahl dla kobiet Zdjęcia

Elle d`Elissa marki Georges Stahl to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Elle d`Elissa został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Randa Hammami. Nutami głowy są tangeryna, brzoskwinia i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, róża i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Tangeryna Brzoskwinia Czerwone jabłko

Jaśmin Róża Kwiat pomarańczy

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elle d`Elissa by Georges Stahl.

Elle d`Elissa Recenzje Perfum

Elle d`Elissa by Georges Stahl 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Georges Stahl Elle d`Elissa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Georges Stahl Elle d`Elissa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elle d`Elissa marki Georges Stahl. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elle d`Elissa marki Georges Stahl reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Cacharel Liberte Avon Christian Lacroix Rouge Gucci Gucci by Gucci Eau de Toilette Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Roberto Capucci Capucci de Capucci Jean Patou L`Heure Attendue L`Erbolario Patchouli Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Marbert Scarf Pascal Morabito Or Noir Basile Basile Roberto Capucci Filly