Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Elle d`Elissa Georges Stahl dla kobiet

Elle d`Elissa Georges Stahl dla kobiet

Mam: 1

Elle d`Elissa Georges Stahl dla kobiet Filmy
Elle d`Elissa Georges Stahl dla kobiet Zdjęcia Elle d`Elissa Georges Stahl dla kobiet Zdjęcia

Elle d`Elissa marki Georges Stahl to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Elle d`Elissa został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Randa Hammami. Nutami głowy są tangeryna, brzoskwinia i czerwone jabłko; nutami serca są jaśmin, róża i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Tangeryna Brzoskwinia Czerwone jabłko

Jaśmin Róża Kwiat pomarańczy

Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elle d`Elissa by Georges Stahl.

Elle d`Elissa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Georges Stahl Elle d`Elissa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Georges Stahl Elle d`Elissa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elle d`Elissa marki Georges Stahl. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elle d`Elissa marki Georges Stahl reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Estée Lauder Knowing Chanel Chance Eau de Toilette Sisley Eau de Campagne Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Pierre Cardin Emotion Montale Aoud Shiny Ellie Perfume Ellie Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Miller Harris Terre d'Iris Corine de Farme Camelia Marc de la Morandiere Sissi