Marki » F-H » drzewne « Grupy

Eau de Grey Flannel Geoffrey Beene dla mężczyzn

Eau de Grey Flannel Geoffrey Beene dla mężczyzn

Eau de Grey Flannel marki Geoffrey Beene to drzewne perfumy dla mężczyzn. Eau de Grey Flannel został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są cyprys, mandarynka, anyż gwiazdkowaty, kminek, cedr i cytryna; nutami serca są eukaliptus, paczula, lawenda i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wetyweria.

Cyprys Mandarynka Anyż gwiazdkowaty Kminek Cedr Cytryna

Eukaliptus Paczula Lawenda Szałwia muszkatołowa

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Grey Flannel by Geoffrey Beene.

Egoiste Platinum

Eau de Grey Flannel Recenzje Perfum

Kokos ;)
Kokos ;)

Czy świeży znaczy zły ? Czy klasyczny znaczy be ? Klasyka nie znam, wiem muszę za to odbyć pokutę na kolanach do klasztoru w Częstochowie ale wersja Eau to przykład świetnej wody kolońskiej. Tak właśnie przestawia mi się ideał EDC. Jest bardzo soczyście i trawiaście. Świeżo zerwane kosze ziół, spoczywające w czerwcowym słońcu pod cieniem Cedru. Czuć tutaj wspaniałe połączenie klasyczności z nowoczesnością. Odnoszę wrażenie jakby każda z nut została wykąpana i świeżo wyciśnięta. Piękna, niedroga i naturalna znakomita pozycja na upalne lato, w zestawie powinni dorzucać jeszcze mohito ;) Czuć tutaj nieco retro szynk, ale w żadnym wypadku nie można mówić o niedomytym dziadku. Porównania do Platynowego Egoisty, którego bardzo lubię są uzsadnione. Moim zdaniem to PE w koncentracji wody kolońskiej z dodanymi świeższymi akcentami. Biorąc pod uwagę kwestię jakości do ceny, jak kogoś nie stać na klasyczną propozycję od Chanel, śmiało może sięgnąć po Eau De Grey Falnnel. Łąka, zioła i lato. No a mamy Grudzień :) Uwaga zimne :) !

MrGwyn
MrGwyn

Podczas testowania tych perfum mój nos krzyczał jedno: "Za jakie grzechy?!". Od dawna stąpałem lekko po kwietnej drodze prowadzącej przez świat perfum i końca nie było widać, aż tu nagle z pobocza wypełzła poczwara, która swoim tchnieniem rzuciła mnie na kolana i zmusiła do płaczu przerywanego pomstowaniem do nieba. 'Napastowany przez lawendę'. Taką notką mógłbym uwiecznić w kalendarzu dzisiejszy dzień. Ale jest wytłumaczenie. To przez moją nieuwagę, bo myślałem, że biorę starszego brata pod swoją opiekę, a tu okazuje się, że się sromotnie zagapiłem.
Istna bestia z tej lawendy. Nałykała się eukaliptusa i piżma, co czyni ją morskim paskudztwem w deseń Cool Water, za takie bowiem EDGF od pewnego czasu u mnie uchodzi. Przynajmniej CW nie jest sam. :)
Mało mogę powiedzieć o innych nutach. Może i jest tam przetrawiona paczula, szałwia i cytrusy, ale zasłania je ta szkaradna lawenda zrodzona z koszmarów kąpielowych, bo tak przykrych dla mojego nosa szamponów już nawet nie pamiętam. I taki widać mój los, że co lawenda podreperuje sobie u mnie opinie o sobie, to znów ją sobie zepsuje. Smutna kolej losu, a EDGF idą do lochów.

Krzysiek Krawczyk
Krzysiek Krawczyk

"Młodego", niebieskiego poznałem kilka dni przed "Starym", zielonym i zaciekawił mnie na tyle, że postanowiłem sięgnąć po flakon. 40 zł za 60ml to jest tanio jak za zboże i trzeba być wyjątkowo nierozsądnym, żeby nie kupić. Cena adekwatna do zawartości. Trochę rozwodnionej Nautiki Voyage i Blue, trochę Oriflame Manful, Speedlife Toma Tailora, trochę Jaguara Fresh i nieco Perfect Strength Avonu. Tylnej części ciała nie urywa, ale jest ładnie. Trwałość o 3/4 gorsza niż u klasycznego Grey Flannel, projekcja wybitnie bliskoskórna, ale i tak warto.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Geoffrey Beene Eau de Grey Flannel, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Grey Flannel marki Geoffrey Beene. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Grey Flannel marki Geoffrey Beene reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Rochas Man Bentley Bentley for Men Intense Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Gucci Gucci Pour Homme II Creed Aventus Chanel Antaeus Mirato Malizia Uomo Vetyver L`Occitane en Provence Eau des Baux Yves Saint Laurent Body Kouros Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Loewe Loewe 7 Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent M7 Christian Dior Dior Homme Parfum Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Kenzo Kenzo pour Homme Gucci Gucci pour Homme Guerlain Vetiver Hermes Terre d'Hermes