Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Chance Geoffrey Beene dla kobiet

Chance Geoffrey Beene dla kobiet

Chance marki Geoffrey Beene to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Chance został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są nuty kwiatowe i nuty owocowe; nutą serca jest przyprawy; nutą bazy jest nuty drzewne.

Nuty kwiatowe Nuty owocowe

Przyprawy

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chance by Geoffrey Beene.

Chance Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Geoffrey Beene Chance, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Geoffrey Beene Chance, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chance marki Geoffrey Beene. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chance marki Geoffrey Beene reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Pink Naomi Campbell Paradise Passion Roberto Verino Verino Ghost Ghost Deep Night s.Oliver s.Oliver City Beach Woman Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Victoria`s Secret Basic Instinct Halston Halston Sheer Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Honore des Pres Love Coco Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women