Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Bowling Green Geoffrey Beene dla mężczyzn

Bowling Green Geoffrey Beene dla mężczyzn

ziołowy

Bowling Green marki Geoffrey Beene to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Bowling Green został wydany w 1986 roku. Nutami głowy są pomarańcza, , jagody jałowca, nuty owocowe, bazylia, goździk (przyprawa), wetyweria, bergamotka i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, dzięgiel, cynamon, lawenda, jaśmin, werbena cytrynowa, mech dębowy, szałwia, igły sosnowe i kardamon; nutami bazy są rozmaryn, kolendra, drzewo sandałowe, jodła, ambra, paczula, mech dębowy, cedr, brazylijskie drzewo różane i geranium.

Pomarańcza Jagody jałowca Nuty owocowe Bazylia Goździk (przyprawa) Wetyweria Bergamotka Cytryna

Gałka muszkatołowa Dzięgiel Cynamon Lawenda Jaśmin Werbena cytrynowa mech dębowy Szałwia Igły sosnowe Kardamon

Rozmaryn Kolendra Drzewo sandałowe Jodła Ambra Paczula mech dębowy Cedr Brazylijskie drzewo różane Geranium

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bowling Green by Geoffrey Beene.

Azemour Les Orangers
Eau de Courreges

Bowling Green Recenzje Perfum

artplast
artplast

"Wszystko co dobre, szybko się kończy" -> pasuje do tej kompozycji, ale pod względem zaprzestania produkcji, bo trwałość zapachu kończy się bardzo powolnie, jak należy.

Piotrek007
Piotrek007

Wspaniale odświeżający zapach !

Jestem pod wielkim wrażeniem konstrukcji tej kompozycji. Na mnie w ogóle nie jest jednoliniowy jak to poniżej zostało opisane, ale to wszystko zależy w końcu od skóry i warunków w jakich testuje się perfumy. Otwarcie jest mocno lemonowe, cytryna, cytryna i odrobina lawendy. Po chwili zaś dochodzą już kolejne nuty które powodują, że całość przypomina mi delikatnie cukierki Brando, oczywiście cytrusowe. Jest odrobina słodyczy, ale też i kwaśna bergamotka. Później dochodzi wytrawne, męskie geranium, posypane świeżo startymi goździkami i zmiażdżonymi owocami jałowca. Po ok. dwóch godzinach czuć nuty owocowe, sosnę, mech, kompozycja robi się bardzo wytrawna.

Cytrusowo - drzewna rozkosz, od świeżości po elegancję ! Przy dobrej projekcji i trwałości żałuję, że nie poznałem tego zapachu wcześniej ! Teraz ciężko go dostać....

Tam
Tam

Chyba "kara" mnie spotkała za sięganie na męską półkę ;) Od kiedy pamiętam nie uznaję podziałów na damskie i męskie zapachy, sięgam śmiało i bez kompleksów po wszystkie zapachy. Tym razem perfumy dały mi zdecydowany odpór. Jest wyłącznie kwaśno łamane kwaśnym i kwaśnicą polane. Z całego bogactwa zawartego w nich rozwija się na mnie wyłącznie cytryna z bergamotką i werbeną i nic nadto. Od początku do końca tylko tyle. Liniowo i bardzo długo, bo zapach tak jak jest kwaśny tak i jest trwały.
Ja jednak nie pasuję. Poczekam na letnie upały, w nich taka uparta cytryna w parze z bergamotką może dać miłe wrażenie ochłodzenia i wówczas brak słodyczy i wszelkiego innego bogactwa może okazać się zbawienne. Zatem czekamy.

pawelota
pawelota

Witam! Bowling Green Geoffreya Beene to świeża kompozycja z 1986 roku nawiązująca stylem do lat 90 -tych i wyprzedzająca swoje czasy. Jej ogromną zaletą jest naturalność składników, oraz swoista genialna prostota. W zapachu tym czuję na początku cytrusy( jakby pokrojoną cytrynę na talerzu leżącą tam kilka godzin), oraz werbenę i vetiver. Później wchodzą akordy przyprawowe( kolendra i rozmaryn)a na końcu wyczuwam ciepłą ambrę, mech dębu i cedr. Wszystko proste i piękne, bezpieczne dla otoczenia. Zapach bez wątpienia na wiosnę i lato. Dla ludzi doceniających kunszt sztuki perfumeryjnej. BGGB niestety nie jest już produkowany i trudno go zdobyć. Jedna z najpiękniejszych kompozycji cytrusowo-drzewnych.Trwałość i projekcja bardzo dobre.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Geoffrey Beene Bowling Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Geoffrey Beene Bowling Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bowling Green marki Geoffrey Beene. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bowling Green marki Geoffrey Beene reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Hermes Terre d'Hermes Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Guerlain Heritage Eau de Toilette Guerlain Guerlain L'Homme L'Eau Boisée Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Cartier Declaration Mirato Malizia Uomo Vetyver Thierry Mugler A*Men Azzaro Visit For Men L`Occitane en Provence Eau des Baux Lalique Hommage a L'Homme Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Chanel Egoiste Zirh Ikon Guerlain Vetiver Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Van Cleef & Arpels Van Cleef & Arpels pour Homme Yves Saint Laurent Kouros Azzaro Azzaro pour Homme