Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Wild Fern Cologne Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Wild Fern Cologne Geo. F. Trumper dla mężczyzn

ziołowy

Wild Fern Cologne marki Geo. F. Trumper to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Wild Fern Cologne został wydany w 1877 roku. Nutami głowy są bergamotka, lawenda, bazylia, rozmaryn i cytrusy; nutami serca są goździk (roślina), geranium i paproć; nutami bazy są mech dębowy, piżmo, paczula i drzewo sandałowe.

Bergamotka Lawenda Bazylia Rozmaryn Cytrusy

Goździk (roślina) Geranium Paproć

mech dębowy Piżmo Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Fern Cologne by Geo. F. Trumper.

Wild Fern Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Geo. F. Trumper Wild Fern Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Fern Cologne marki Geo. F. Trumper. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Fern Cologne marki Geo. F. Trumper reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Jesus Del Pozo Adventure Quasar Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo Exte J`S Exte Man Lancetti Etre Homme Versace Versace Pour Homme Ayala Moriel Gaucho La Collina Toscana La Collina Toscana Maremma’s Tobacco L`Artisan Parfumeur Fou d`Absinthe Emanuel Ungaro Ungaro Man Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Perry Ellis Reserve for Men