Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sandalwood Cologne Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Sandalwood Cologne Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 1

Sandalwood Cologne marki Geo. F. Trumper to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, lawenda, szałwia muszkatołowa i nuty przyprawowe; nutami serca są jaśmin, goździk (roślina), geranium i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra, wanilia i skóra.

Bergamotka Cytryna Lawenda Szałwia muszkatołowa Nuty przyprawowe

Jaśmin Goździk (roślina) Geranium Róża

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalwood Cologne by Geo. F. Trumper.

Sandalwood Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalwood Cologne marki Geo. F. Trumper. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalwood Cologne marki Geo. F. Trumper reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Mexx Mexx Pure Life Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Vetiver Bourbon Usher Usher He Mypa Madonna Men Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Jean Paul Gaultier Monsieur Eau du Matin Jil Sander Jil Sander Pure for Men Montale Crystal Aoud Geo. F. Trumper Lavender Water Giorgio Armani Cedre Olympe Olivier Durbano Turquoise Emanuel Ungaro Apparition Cobalt