Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Sandalwood Cologne Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Sandalwood Cologne Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 1

Sandalwood Cologne marki Geo. F. Trumper to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, lawenda, szałwia muszkatołowa i nuty przyprawowe; nutami serca są jaśmin, goździk (roślina), geranium i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, ambra, wanilia i skóra.

Bergamotka Cytryna Lawenda Szałwia muszkatołowa Nuty przyprawowe

Jaśmin Goździk (roślina) Geranium Róża

Drzewo sandałowe Paczula Ambra Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalwood Cologne by Geo. F. Trumper.

Sandalwood Cologne Recenzje Perfum

Sandalwood Cologne by Geo. F. Trumper 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalwood Cologne marki Geo. F. Trumper. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalwood Cologne marki Geo. F. Trumper reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Essential Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Thierry Mugler Ice*Men Yves Saint Laurent Jazz Givenchy Pi Fraiche Leonard Leonard Homme Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 D.S. & Durga Beartrapper Arno Sorel Shaman Sport Brooks Brothers Black Fleece Florascent Aqua Colonia Du Soleil