Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Lavender Water Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Lavender Water Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Lavender Water Geo. F. Trumper dla mężczyzn Zdjęcia

Lavender Water marki Geo. F. Trumper to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lavender Water został wydany w 1898 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, szałwia, paczula, drzewo sandałowe, mech dębowy i mięta.

Lawenda Szałwia Paczula Drzewo sandałowe mech dębowy Mięta

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender Water by Geo. F. Trumper.

Lavender Water Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Geo. F. Trumper Lavender Water, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Geo. F. Trumper Lavender Water, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender Water marki Geo. F. Trumper. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender Water marki Geo. F. Trumper reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Guerlain Vetiver Dolce&Gabbana D&G Masculine Escada Escada Sentiment pour Homme Emanuel Ungaro U by Ungaro for Him Diptyque Philosykos Jaguar Jaguar Fresh Man Geo. F. Trumper Astor Cologne Geo. F. Trumper Sandalwood Cologne Houbigant Navigator Compagnia Delle Indie Sandalo Carthusia Ligea la Sirena Tous Tous Man Sport