Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Eucris Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Eucris Geo. F. Trumper dla mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Eucris Geo. F. Trumper dla mężczyzn Zdjęcia

Eucris marki Geo. F. Trumper to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Eucris został wydany w 1912 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, kminek i kolendra; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i piżmo.

Czarna porzeczka Kminek Kolendra

Jaśmin Konwalia

Drzewo sandałowe mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eucris by Geo. F. Trumper.

Eucris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Geo. F. Trumper Eucris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Geo. F. Trumper Eucris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eucris marki Geo. F. Trumper. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eucris marki Geo. F. Trumper reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gucci Gucci Rush 2 Moschino Couture! Salvador Dali Purplelight Al-Rehab Maysoon Shaik Chic Shaik No 30 Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Molinard Lavande Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Maitre Parfumeur et Gantier Iris Bleu Gris Barbara Orbison Pretty Woman Nutrimetics Khantor Nobile 1942 Casta Diva